Jakie słodycze lubicie najbardziej

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
Awatar użytkownika
marcell
Raczkujący
Raczkujący

Jakie słodycze lubicie najbardziej

Postautor: marcell » 24 września 2015, 15:55

Cześc. Nie widziałem tutaj takiego tematu ( no chyba,ze się mylę...).Jakie słodycze lubicie najbardziej?

Sam przepadam za czekoladą.Moja ulubiona to truskawkowa Wedla.Nie ma sobie równych.Moja żona lubi natomiast karme love. Nie jest zła chociaż wolę te ciemne czekolady. Swietne są równeiż baryłki z alkoholem ale z uwagi na wysoką cenę moge sobie pozwolić jedynie na specjalne okazje.Widzieliscie równiez,że pojawiły się w sklepach czekotubki? Pamiętam jak jeszcze w dzieciństwie się wcinało.
Obrazek

rudanacja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Jakie słodycze lubicie najbardziej

Postautor: rudanacja » 4 listopada 2015, 16:13

ja najbardziej lubię żelki:)

naomi
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: naomi » 10 grudnia 2015, 03:22

W ogóle jestem wielkim słodyczowym maniakiem, nie wyobrażam sobie, że miałabym rezygnować z czekolady. Ale teraz poluję na świąteczną wersję Wedlowskiego Ptasiego Mleczka - waniliowo czekoladowe :) Chociaż obawiam się, że jak uda mi się je dorwać, to do świąt nie wytrzyma...

Radek80
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Radek80 » 23 maja 2016, 20:05

Lody, gorzą czekoladę, migdały w czekoladzie, deser Eton Mess, brownie i ciasto marchewkowe :D

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Postautor: planet » 24 czerwca 2016, 19:05

Lody pod każdą postacią smakową. Sernik i napoleonkę :)

mamanaetacie
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: mamanaetacie » 27 czerwca 2016, 11:52

Oj ja to muszę przyznać, że jestem wielkim łakomczuchem czekoladowym:) Przepadam za ptasim mleczkiem, torcikiem wedlowskim i różnego rodzaju batonikami czy wafelkami:):) Lubie też deserki owocowe ze zbożami, ale też róznego rodzaju cukierki owocowe - najlepiej landrynki z jakimś owocowym nadzieniem w środku;) Noo i jak mogłam zapomnieć - ciasta! Najlepiej nasze polskie - serniczek (może być złota rosa lub na zimno), torty (najlepiej czekoladowe), makowce, z owocami i kruszonką - czyli jednym słowem lubie wszystko co słodkie;)

Katarzyna21
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: Katarzyna21 » 9 lipca 2016, 20:18

Sernik, a najbardziej Tiramisu :)

jagoda
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: jagoda » 14 lipca 2016, 15:40

ja najbardziej uwielbiam ciasta i to własnej roboty :)

aniaola37
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: aniaola37 » 19 listopada 2016, 20:32

Ja uwielbiam ciasta i torty!

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: loko9 » 24 listopada 2016, 18:04

Moimi ulubionymi są ciasteczka cupcake <3 jak dla mnie są słodki i często bardzo ładnie ustrojone. W tym roku na święta nie chce mi się latać po sklepach za słodkościami. Pewnie zamówię, wykonają dla mnie ciasteczka w lokalnej cukierni i jeszcze do tego mi je przywiezie. W czasie świąt Bożego Narodzenia to idealne rozwiązanie. Oszczędność czasu level master :D

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: rafek34 » 5 grudnia 2016, 22:26

Mi smakują ciasta domowej roboty. Szukałem ostatnio czegoś łatwego i szybkiego i znalazłem takiego piernika . Moim zdaniem piernik godny uwagi. Kilka składników i szybkie wykonanie.

Milana
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Milana » 8 grudnia 2016, 12:44

Ja najbardziej lubię muffinki czekoladowe :d

Atlantyda
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Atlantyda » 8 grudnia 2016, 13:29

Ja uwielbiam przeglądac blogi z recenzjami slodyczy, bo tam można poznać dużo fajncyh nowych rzeczy. Np. zakochałam się dzieki jednemu z nich w czekoladzie Oreo marki Marabou, ktra niestety trzeba zamawiac lub kupowac w sklepach z zagraniczna żywnością. Oprócz tego dowiedziałam się, że jest o wiele więcej smaków Fig Barów niż nasze trzy biedne w Polsce :(

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: maciek233 » 14 lutego 2017, 11:45

Ja najbardziej lubię lizaki, zawsze zamawiam do swojej firmy takie jak te http://www.argo.net.pl/pl-PL/lizaki_klasyczne.html i schodzą bardzo szybko. Fajnie jest czasem zjeść coś słodkiego i poczuć się jak za najmłodszych lat. Wszelkiego rodzaju ciasta również bardzo ubóstwiam :)

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 21 lutego 2017, 14:02

Uwielbiam czekoladę z orzechami. Trudno mi sie oprzeć by nie kupić i zjeść nawet na raz. A że nie służy to mojej wadze, to często też podjadam dzieciom serek https://www.frisco.pl/pid,1143/n,bakoma-bakus-serek-puszysty-o-smaku-waniliowym/stn,product Bakuś ma smak waniliowy. Wszyscy go bardzo lubimy. Dlatego mam w lodówce spory jego zapas.

Wróć do „Kuchnia”