Reklama firmy

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
wolnyszuszek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Reklama firmy

Postautor: wolnyszuszek » 7 listopada 2016, 17:13

Milana pisze:Reklamować można się na różne sposoby i najlepiej jest postawić na kilka wersji, zarówno tych gadżetowych, jak reklama bardziej tradycyjna czy też w sieci.

W 100% się zgadzam, nie można skupiać się tylko na jednej formie reklamy. Warto sięgnąć zarówno po tą tradycyjną, jak i nowoczesną - w internecie, social mediach. W kwestii bardziej tradycyjnej to jestem zdania, że bardzo ważnym czynnikiem jest "dać się zauważyć". Mam na myśli na przykład takie oznaczenia zewnętrzne, dzięki którym żaden potencjalny klient nie przejdzie obojętnie obok naszego lokalu. Polecam całą ofertę bo jest tak sporo ciekawych rozwiązań.

nekka89
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: nekka89 » 9 listopada 2016, 16:36

najlepsza reklamą firmy to wydrukowanie wizytówek i roznoszenie ich,można też dorobić jakieś tanie banery reklamowe.
Warto nad tym pomyśleć, bo czasami taka reklama może przynieść duże zyski :) Druk jest bardzo dobry i wysokiej jakości :)

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: izabela44 » 21 listopada 2016, 09:57

Adik ma rację. Bez promocji w sieci ciężko dziś cokolwiek zdziałać. Dlatego jedną z ważniejszych form promocji jest pozycjonowanie. Do tematu pozycjonowanie nie warto podchodzić samodzielnie, jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy.

mess
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: mess » 22 listopada 2016, 22:32

Myślę, że warto zacząć od samych podstaw, czyli od założenia strony i poczty firmowej w tej samej domenie . Wbrew pozorom baaardzo dużo małych firm o tym zapomina i potem rozsyla maile, albo odpowiada z darmowych skrzynek, albo z aliasów typu buziaczek :) a przecież firmy typu Nazwa za kilka złotych oferują profesjonalne skrzynki. Drugą sprawą jest sprawne odpowiadanie, spróbujcie się zastanowić ile razy wasze maile zostały bez odpowiedzi. U mnie coś takiego działa jak płachta na byka i nigdy nie skorzystam z usług takiej firmy.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: Ajlar » 23 listopada 2016, 10:37

hmm skuteczna reklama to dość szerokie pojęcie. Wszystko zależy od tego czy firma działa lokalnie czy ma zasięg ogólnopolski. Na lokalnym rynku bardzo dobrze sprawdzają się reklamy mobilne takie jak przyczepy reklamowe. Sa firmy, które zajmują się przygotowaniem takich reklam. Kolorowa przyczepa przyciągnie wzrok kierowców i przychodniów.

Awatar użytkownika
flash
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: flash » 24 listopada 2016, 12:08

Świetną reklamą i wsparciem sprzedaży są programy lojalnościowe. Każdy z nas w zasadzie z takich programów korzysta więc nie powinno ich zabraknąć także w Twojej firmie.

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: loko9 » 17 grudnia 2016, 12:15

Bardzo dobrze, że myślisz o rozwijaniu firmy. Smycze reklamowe nie są takie złe. Tylko trzeba dobrać odpowiedni kolor czy rodzaj. Pamiętaj również o innych gadżetach np bandach na reke, możesz zainwestować w marketing w sieci. Tak naprawdę sposobów jest mnóstwo, tylko trzeba wybrać taki , jaki pasuje do naszego docelowego klienta.

baklazan
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: baklazan » 18 grudnia 2016, 19:40

może poprzez marketing szeptany, próbowałaś ? :)

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 12 stycznia 2017, 14:52

Reklamując firmę warto korzystać z dobrej drukarni.

malgosiamk
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: malgosiamk » 18 stycznia 2017, 12:54

W kwestii reklamy, a raczej grafiki reklamowej ja powierzyłam takie usługi agencji graficznej Studio-AJ, które wykonało dla mnie szereg projektów graficznych. Jeśli chodzi o reklama Pszczyna to są zdecydowanie najlepsi ;)

marietta
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Postautor: marietta » 25 stycznia 2017, 20:20

Też uważam, że warto postawić na kilka wersji reklamy. Mnie dużo doradzili fachowcy, gdzie zamawiałam ostatnio wizytówki. Byłam bardzo zadowolona z efektów.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: rafek34 » 27 stycznia 2017, 21:36

Warto postawić na plakaty czy ulotki zależy również od prowadzonej działalności. Jeśli potrzebujecie dobrego druku to mogę zaproponować usługi firmy megalak, zawsze wszystko zrobione na czas i w bardzo dobrych cenach.

króliczek234
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: króliczek234 » 31 stycznia 2017, 18:38

Na dobry wizerunek firmy wpływają też np. hostessy. Warto o nich pomyśleć przy okazji organizacji targów. Można wtedy przyciągnąć więcej klientów do firmowego stoiska i dzięki temu zapaść im w pamięć. Ja wykorzystałam obsługę hostess, przy okazji organizowania konferencji w Kielcach. Opłaciło się, dziewczyny świetnie się spisały i były bardzo profesjonalne.

natalia86
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Postautor: natalia86 » 1 lutego 2017, 12:08

Skuteczna reklama firmy to reklama dostosowana do branży i kompleksowa. Warto kampanię reklamową powierzyć komuś doświadczonemu aby szybko osiągnąć oczekiwane rezultaty. Jedyną firmą którą znam specjalizującą się w kompleksowym budowaniu wizerunku firmy w internecie jest socialpedia. Przede wszystkim stawiają na social media takie jak Facebook czy Instagram, które jak się okazują mają ogromną siłę przebicia.

michalciechan1
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: michalciechan1 » 23 lutego 2017, 11:52

Dobrą reklamą może okazać się konkurs z nagrodami lub loteria. Jak ludzie coś wygrają, to rozniosą pocztą pantoflową, że dana firma jest rzetelna i oferuje fajne rzeczy. Zobaczcie sobie jak to wygląda http://www.pageorama.com/?p=motivationdirect . Zadowolony klient zrobi najlepszą reklamę dla firmy.

Wróć do „Pogaduszki”