Reklama firmy

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
króliczek234
Raczkujący
Raczkujący

Re: Reklama firmy

Postautor: króliczek234 » 23 lutego 2017, 15:51

Zgadzam się, na pewno taka loteria zadziała bardzo dobrze. Wiadomości o konkursach rozchodzą się bardzo szybko i wzbudzają duże zainteresowania. Organizację loterii promocyjnej warto powierzyć specjalnej firmie. Na pewno dzięki doświadczeniu jakie posiada wszystko będzie zrobione prawidłowo i z pomysłem.

malgosiamk
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: malgosiamk » 27 lutego 2017, 12:19

Osobiście korzystam w kwestii reklamy i grafiki reklamowej z zaufanej agencji, bo takie rzeczy jak reklama lepiej zostawić po prostu profesjonalistom :)

Julka95
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Julka95 » 1 marca 2017, 09:03

myslicie ze jak postawie sklep to będę bardziej widoczna w sieci niz tylko na allegro? wiem ze ludzie kupuja coraz częściej w esklepach ale nie wiem ile kasy przeznaczyc miesięcznie na adwords.

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kasia860318 » 19 marca 2017, 19:16

Wszystko zależy jaką firmę reklamujemy. Gadżety reklamowe to jedno, reklama w internecie drugie. Ja np. mam mały salon kosmetyczny i planuję zamówić sporo ulotek. Może kojarzy ktoś jakąś tanią drukarnię w Katowicach?

marietta
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Postautor: marietta » 24 marca 2017, 20:29

Poczytaj jeszcze o temacie animacji biznesowych, też jest bardzo popularne ostatnio.

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 29 marca 2017, 09:49

Bardzo dobrą propozycję reklamy ma drukarnia unilogo-drukarnia.pl. Etykiety samoprzylepne lub aplikowane na mokro umieszcza się na różnego typu opakowaniach, pudelkach, butelkach, kosmetykach. Ta forma reklamy przyciąga zainteresowanie klienta.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 13 kwietnia 2017, 17:23

Wasze pomysły są naprawdę świetne. Warto jednak pamiętać o tradycyjnych formach reklamy jak gadżety, plakaty czy ulotki. Mój znajomy skorzystał i bardzo sobie chwali.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 28 kwietnia 2017, 15:11

To fakt ulotki to jednak tradycyjna, ale wciąż niezawodna forma reklamy. Można też wziąć w dzierżawę lub wynająć taką profesjonalną kserokopiarkę do swojej firmy i samemu zająć się drukowaniem :) Wtedy ponosisz tylko koszta za papier, prąd i wydruk. Nie interesują Cię natomiast koszta związane z ewentualnym serwisem urządzenia. Zawsze to okazja do zaoszczędzenia kosztów.

brechcik
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Postautor: brechcik » 4 maja 2017, 23:07

kasia860318 pisze:Wszystko zależy jaką firmę reklamujemy. Gadżety reklamowe to jedno, reklama w internecie drugie. Ja np. mam mały salon kosmetyczny i planuję zamówić sporo ulotek. Może kojarzy ktoś jakąś tanią drukarnię w Katowicach?

A co za różnica czy w Katowicach, czy w Kaczych Dołach pod Suwałkami. Kurier jedzie, w zasadzie, tyle samo :) My, dla przykładu, ulotki robimy na miejscu we Wrocławiu a smycze reklamowe zamawiamy już w Łodzi.

DanielaMT77
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: DanielaMT77 » 8 maja 2017, 12:21

Standardowe formy reklamy jak ulotki itp. posiada każda firma. By wyróżnić się obecnie trzeba zrobić coś pomysłowego, kreatywnego. Myślę, że dobrze zrobiony, z pomysłem film reklamowy jest bardzo fajną formą promocji. Możecie się nim pochwalić na swojej stronie, w social media czy nawet w tv jak budżet pozwoli.

laguna
Milczek
Milczek

Postautor: laguna » 15 maja 2017, 13:21

Wiele lat do tyłu reklama była dużo prostsza niż teraz. Aktualnie trzeba chwytać się różnych metod by reklama była jak najbardziej wiarygodna i nie zraziła do produktu bądź firmy potencjalnych klientów. Staram się być na bieżąco z trendami i uważam że storytelling to bardzo skuteczna forma reklamy.

krecik_3
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Postautor: krecik_3 » 12 czerwca 2017, 13:32

No wizytówki to podstawa, ale to już pewnie wiesz :) Zanim zaprojektujesz jak powinny one wyglądać, zajrzyj sobie na dobre-wizytowki.pl, tam jest sporo przydatnych informacji odnośnie wizytówek. Też czytałam tam artykuły zanim podjęłam decyzję o wyglądzie i treści wizytówek mojej firmy :D

Agusiek55
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Agusiek55 » 15 czerwca 2017, 11:00

Reklama to nie tylko wizytówki, ulotki, jakieś banery, czy wszystkie działania w internecie. Sama wasza firma i produkty są najlepszą reklamą. Dlatego skupienie się na profesjonalnej firmie jest bardzo ważne przy reklamie. Polecam wam zadbać o nowoczesne rozwiązania IT, od razu będziecie lepiej wyglądać na rynku, a i sama praca stanie się dużo łatwiejsza.

konwalia10
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Postautor: konwalia10 » 15 czerwca 2017, 13:28

U nas reklama w postaci materialnej, czyli te wszystkie szyldy, banery itp bardzo mało dała :/ dopiero jak zarząd wpadł na pomysł rozległej reklamy firmy w internecie to coś zaczęło się ruszać :D Znaleźliśmy kontakt do firmy i w sumie jesteśmy zadowoleni, bo firma zaczęła przynosić korzyści ;p teraz przynajmniej wiemy jakie błędy popełnialiśmy i że reklama w necie jest najskuteczniejsza :)

MacieX822
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: MacieX822 » 22 czerwca 2017, 07:37

Może też warto uzupełnić kampanie reklamową o fajne gadżety? Zawsze są miło odbierane przez klientów, możecie w ten sposób zyskać ich lojalność. Polecam juz zakupić porządny sprzęcik, trwały jak wasza firma ;D Power banki o pen drivy świetnie nadają sie na takie gadżety reklamowe.

Wróć do „Pogaduszki”