Pomysł na biznes

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Kanis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Re: Pomysł na biznes

Postautor: Kanis » 11 kwietnia 2017, 12:01

Zwróć też uwagę na systemy informatyczne, które usprawniają funkcjonowanie firmy. Dobrym przykładem jest blog firmy Connecto, która działa w branży 12 lat. Na swojej stronie opisują rozwiązania i podpowiadają jak wykorzystać je w danym przedsiębiorstwie. Zobacz sobie, moim zdaniem warto się zatrzymać na chwilę przy wyborze systemu, bo to często wybór na wiele lat.

jakubkról32
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: jakubkról32 » 12 kwietnia 2017, 21:13

Świetne systemy informatyczne oferuje także firma ax-dynamics.com. Moim zdaniem są najlepsi na rynku, ponieważ ich aplikacje są niezwykle stabilne, a pomoc techniczna oferowana z jej strony jest bardzo profesjonalna.

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 23 kwietnia 2017, 07:39

Jak już się ma firmę to trzeba ją rozreklamować. Bardzo ciekawy pomysł ma drukarnia unilogo-drukarnia.pl. Etykiety samoprzylepne umieszczane na rożnych opakowaniach: butelki, pudełka, kosmetyki itp. Taką etykietę można też samemu zaprojektować, a drukarnia zajmie się resztą.

buraki
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: buraki » 25 kwietnia 2017, 09:39

Musicie uwierzyć mi na słowo, że same myślenie w temacie biznesu nic nie da, i choćby to była żyła złota, to bez dobrej organizacji nic nie wskóracie. Myślcie logicznie, inaczej wam wszystko upadnie.

daria22
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: daria22 » 25 kwietnia 2017, 19:01

Nastało lato i musze kupić nowe letnie opony. Czy ktoś z was orientuje się gdzie dostane dobre? Zależy mi na na prawde dobrej jakości. Jakie opony polecacie?

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: jjusti18 » 6 maja 2017, 18:40

Zakładając swoją firmę, uważam że warto pomyśleć o oprogramowaniu HR- które pozwoli dokonać między innymi oceny pracowników. Szukałam ostatnio czegoś takiego w internecie i natrafiłam na interesującą ofertę marki Empower talent menager. Zamierzam skorzystać z tej oferty, ponieważ będę mogła analizować pracę i wydajność moich pracowników. Program jest na tyle doskonały, że pozwoli mi na zarządzanie szkoleniami czy też rekrutacją. Myślę, że świetnie się sprawdzi w mojej firmie.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 18 maja 2017, 18:46

Mój mąż też niebawem planuje zrezygnować z etatu i przejść na swoje. Ma zamiar zostać taksówkarzem, już kiedyś pracował w ten sposób i był zadowolony. Długo szukał odpowiedniej korporacji i w końcu zdecydował się. Mój brat też jest tam taksówkarzem i bardzo sobie chwali. Myślicie, że taki biznes jest nadal dochodowy ?

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: loko9 » 24 maja 2017, 16:37

Pomysł na biznes jest świetny, tylko trzeba dobrze obrać swój start :) Polecam Ci jeszcze narzędzia organizacyjne https://bm.pl/#!/platnosci , takie rzeczy zawsze pomagają zaoszczędzić czas. Zaprogramować możesz swoje wydatki firmowe jak i wydatki budżetu domowego.

marioo
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marioo » 24 maja 2017, 16:52

Dzięki na pewno zajrzę bo właśnie myślę nad otworzeniem własnego biznesu :) Zainspirował mnie do tego ten artykuł - http://www.rp.pl/Sciezki-kariery/170309 ... lowie.html - polecam, może komuś też się przyda bo porusza on na prawdę ciekawe kwestie :) A może ma ktoś więcej takich motywujących artykułów? Będę wdzięczny za każdy link :)

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 31 maja 2017, 07:10

Jak widać pomysłów na prowadzenie własnego biznesu jest wiele :) Ja poszłabym raczej w tematy związane z ekologią i recyklingiem. To bardzo popularny temat obecnie, ludzie starają się żyć w ekologiczny sposób. Wystarczy spojrzeć na inne firmy tego typu jak na przykład skup złomu Hemarpol. Poza złomem skupują też kable i metale kolorowe, zajmują się recyklingiem. Działają już ćwierć wieku na polskim rynku a to świadczy o tym, że ich usługi cieszą się powodzeniem wśród klientów.

Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Krystyna01 » 2 czerwca 2017, 12:59

Zawsze opłacalny jest biznes gastronomiczny a jeśli chodzi o jego dokładny kierunek czy to będzie restauracja,bar kawiarnia wszystko zależy od tego jakie jest zapotrzebowanie na dany lokal w mieście. Najlepiej wyposażysz się tutaj https://multigastro.pl/ gdzie znajdziesz sprzęty od A-Z . W razie wątpliwości można śmiało dzwonić.

Klarena
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: Klarena » 5 czerwca 2017, 20:06

Obojętnie w jakim kierunku utworzymy swój biznes warto pamiętać aby mieć wsparcie informatyczne do prowadzenia go. W końcu obecnie w każdym biznesie używamy komputerów a sprzęt czasem lubi zawodzić. Ja sobie bardzo chwalę firmy informatyczne z Wrocławia - od jakiegoś czasu współpracuję z firmą itbce.com , która zajmuje się sprawami informatycznymi w mojej firmie.

weterani
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: weterani » 8 czerwca 2017, 20:13

Oprócz samego pomysłu na biznes bardzo ważna jest też jego promocja :) Ja właśnie ruszam z własną działalnościa i na początek chciałbym stworzyć strone internetową dla swojej firmy :) Narazie znalazłem coś takiego - Szkolna strona internetowa - co myślicie? A może macie dla mnie coś innego godnego polecenia?

weterani
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: weterani » 8 czerwca 2017, 20:13

Oprócz samego pomysłu na biznes bardzo ważna jest też jego promocja :) Ja właśnie ruszam z własną działalnościa i na początek chciałbym stworzyć strone internetową dla swojej firmy :) Narazie znalazłem coś takiego - Szkolna strona internetowa - co myślicie? A może macie dla mnie coś innego godnego polecenia?

NeoES.1UM
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: NeoES.1UM » 9 czerwca 2017, 04:56

Poczytaj sobie poradnik pracownika poradnikpracownika.pl. Tu znajdziesz wiele ciekawych artykułów na tematy pracownicze. Jakie ZUS, obliczanie podatków itp. To bardzo dobra strona z artykułami pisanymi przez specjalistów pod kontem pracowniczym.

????????? maxbet

Wróć do „Pogaduszki”