Pomysł na biznes

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
bichon
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pomysł na biznes

Postautor: bichon » 10 marca 2017, 17:30

Jeśli myślisz o własnym biznesie to przyda Ci się reklama. A jak reklama to najlepiej taka w tradycyjnej formie na początek. Zobacz sobie tutaj; taniegadzety.pl, na tej stronce jest ogromny wybór gadżetów reklamowych, personalizowanych. Na pewno wybierzesz coś dla siebie. Powodzenia!

króliczek234
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: króliczek234 » 11 marca 2017, 18:21

Biznes w każdej branży żeby wypalił musi być dobrze przemyślany. Trzeba postawić na konkurencyjność, bo firm jest bardzo dużo i żeby przyciągnąć klientów musimy się wyróżniać. Warto teraz skorzystać ze środków unijnych, dużo można zaoszczędzić i dzięki temu wprowadzić jakieś ciekawe elementy oferty. W przygotowaniu odpowiednich wniosków może pomóc firma INNpuls. Na pewno znają temat bardzo dobrze, więc można się ich poradzić i dowiedzieć się więcej.

JolanTa
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: JolanTa » 12 marca 2017, 16:26

Własny biznes to niezwykle piękna sprawa, tym bardziej gdy wcześniej chodziło się do znienawidzonej pracy :) ale wykombinować coś ciekawego i coś co zainteresuje innych nie jest już tak proste. Mnie też trochę czasu zajęło nim podjęłam tę ostateczną decyzje ale od niedawna mam własny sklep z artykułami papierniczymi, ja jestem z mojego małego własnego biznesu zadowolona :)

Adamila021
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Adamila021 » 12 marca 2017, 18:25

Polecam lokalne biznesy takie jak kwiaciarnie, lodziarnie, piekarnie itp. Ja zalozylam piekarnie i jestem bardzo zadowolona z tego pomyslu :) Mam stalych klientow, z którymi mam świetne relacje.

monimm82
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: monimm82 » 13 marca 2017, 12:57

Myślę, że bardzo fajnym i ciekawym pomysłem jest otworzenie własnego sklepu spożywczego. Wiem, że trzeba włożyć dużo pracy i funduszy, jednak jest to tylko konieczne w przypadku gdy otwieramy go w 100% na własną rękę. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z franczyzy. Jest to spore ułatwienie, więc można ze spokojną głową prowadzić swój biznes.

Tomia
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Tomia » 16 marca 2017, 13:50

Można iść we franczyze, można i w dotacje, a do tego dochodzi też posiadanie konkretnego biznes planu i sposobu na dalsze promowanie swojego biznesu. Potrzebna jest też dobra strona internetowa, bo teraz jak nie ma Cię w sieci to nie istniejesz.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: Ajlar » 19 marca 2017, 19:19

Hmm dobrym pomyslem, wg mnie, jest stworzenie kilku stron/blogow z jakimis extra strefami (oczywiscie dodatkowo platnymi:>). Dzieki temu mozemy miec praktycznie bierny dochod, bez jakiegos go nieustannego dogladania czy angazowania sie zbytniego. Jeszcze automatyzacja płatności online wdrozona - nam to na pewno ulatwi i usprawni prace. Jaki system wybrac? - moze Tpay - zobaczcie jakie to proste. Sam mam u siebie od dawna i bardzo sobie chwale - prosta konfiguracja oraz niskie prowizje.

Tomia
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Tomia » 21 marca 2017, 19:07

Według mnie opłaca się sprzedawania za granice. Można zarabiać w ich stawkach. Najlepiej mieć do tego jakąś firmę transportową, produkować tu i wysyłać. Widziałam, jak kilka osób z mojego miasta tak robi i zarabia naprawdę nieźle. Trzeba mieć tylko pomysł, co by się mogło sprzedawać.

Villemo88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: Villemo88 » 24 marca 2017, 14:31

Na początku można zacząć od jednoosobowej firmy, ale faktem jest że kwestie finansowe to naprawdę ciężka sprawa. Do tego swoje biuro trzeba odpowiednio umeblować i znaleźć dobre meble biurowe. Efekt Style posiada różnego rodzaju umeblowanie, również to przeznaczone do pomieszczeń biurowych. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu, i nowoczesnej stylistyce, możemy stworzyć nie tylko nowoczesne ale także ergonomiczne miejsce pracy.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Postautor: Irmina30 » 26 marca 2017, 19:36

Ja się zastanawiam nad budka z fast foodem. Jakis kebab albo coś. W sumie u mnie na osiedlu nie ma takiego miejsca. Szukałam już odpowiednich urządzeń i trafiłam na maszyny do sprzedaży napojów. Myślę, że takie urządzenie także się przyda.

ikar
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ikar » 29 marca 2017, 19:46

Ja tam wychodzę z założenia, że jak ktoś ma talent do języków to zawsze może zostać tłumaczem. Kolega wykonuje tłumaczenia naukowe i naprawdę jest bardzo zadowolony.

Ajaks
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Ajaks » 31 marca 2017, 16:02

Kto z was prowadzi biznesowo sprzedaż? Czy zdajecie sobie sprawę z tego jak istotne jest wsparcie sprzedaży? Słyszeliście kiedyś o takim programie wsparcia sprzedaży Sodexo? Polecam się zapoznać, bo można naprawdę sporo zyskać przed tego typu partnerstwo.

aragz
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: aragz » 5 kwietnia 2017, 09:30

Pozyskanie dodatkowej gotówki na biznes jest na pewno dobrym sposobem, tylko trzeba szukać takich ofert które będą najtańsze w spłacie. Moim zdaniem świetnie pod tym kątem sprawdzają się chwilówki, które większość firm pożyczkowych oferuje za 0 zł. Aby uzyskać taką pożyczkę jak się okazuje wcale nie trzeba wpłacać żadnych opłat wstępnych ponieważ co raz więcej firm umożliwia uzyskanie takiej pożyczki bez wpłacania opłaty weryfikacyjnej, więc wbrew pozorom jest w czym wybierać.

Tylko że tu haczyk jest taki że taką pożyczkę trzeba spłacić szybko, najczęściej wymagany okres to 30 dni, niekiedy firmy pożyczkowe dają dłuższy okres wynoszący 45 czy 60 dni.

michalciechan1
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: michalciechan1 » 5 kwietnia 2017, 09:57

Jeżeli prowadzicie własną firmę, to warto zainteresować się tematyką elektronicznego obiegu dokumentów. Zyskujemy dzięki temu na czasie oraz bezpieczeństwie. Przyznam, że fajny jest system obiegu faktur. Potrafi on w krótkim czasie poprawić funkcjonowanie firmy i zapewnić jej stabilne działanie. Poczytajcie sobie jak to działa :)

jackwelss39
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: jackwelss39 » 9 kwietnia 2017, 16:35

Obecnie bardzo wiele firm korzysta z nowoczesnych rozwiązań IT w ich firmach, więc dlaczego i wy mielibyście nie korzystać? Zobaczcie ofertę sidgroup, zapoznajcie sie z ich ofertą to zobaczycie ile możecie skorzystać na nowoczesnych systemach dla firm. Korzystając z takich rozwiązań będzie wam dużo łatwiej zarządzać swoim biznesem, jak i waszym pracownikom zapewne odejdzie obowiązków.

Wróć do „Pogaduszki”