Kosmetyki i akcesoria

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
dnowaczek878
Raczkujący
Raczkujący

Kosmetyki i akcesoria

Postautor: dnowaczek878 » 27 czerwca 2016, 10:22

Witajcie Kochane! Jeżeli poszukujecie profesjonalne Akcesoria kosmetyczne to polecam sklep Splendore. Znajoma mi go poleciła i mają fajne produkty i dobrych cenach.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Re: Kosmetyki i akcesoria

Postautor: rafek34 » 7 lipca 2016, 19:09

Witam.
Jeśli chcecie bardziej o sobie zadbać to możecie wybrać jeden z zabiegów w klinice Estetica Clinic .Mają bogatą ofertę profesjonalnych masaży, są też zabiegi pielęgnacyjne twarzy oraz makijaż permanentny. Cennik jest na stronie a każda kobieta będzie zadowolona z dobrze wykonanego zabiegu.

Jaro
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Jaro » 11 lipca 2016, 10:49

Bardzo fajne zabiegi są w salonie Twojezacisze. Pełen profesjonalizm i relaks!

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 15 lipca 2016, 09:50

Ja z kolei słyszałam o salonie, który jest nowoczesny, a zarazem bardzo przytulny. Salon prowadzi bardzo dużo zabiegów. Profesjonalne podejście i fachowa obsługa :)

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: Berenika88 » 18 lipca 2016, 09:18

Ja niestety nie mam na tyle czasu, aby ciągle biegać po salonach kosmetycznych. Dlatego też zawsze staram się wybierać bardzo starannie kosmetyki do domowej pielęgnacji i tuta moim absolutnym numerem jeden są olejki arganowe z Indigo. Świetnie się wchłaniają i rewelacyjnie nawilżają skórę, a co więcej pozostawiają na niej piękny zapach.

ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ewelina546 » 19 lutego 2017, 20:05

Ja się zastanawiam właśnie nad zabiegiem takim makijażu metodą permanentną w studiu u Pani Dominki w salonie Jest pięknie w Warszawie. Widziałam jej realizacje i są naprawdę fajne. Moim zdaniem takie coś jak by nie było jet na 2-3 lata nie raz dłużej. Super efekt.

Woitik
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga
Kontaktowanie:

Postautor: Woitik » 20 lutego 2017, 11:08

Berenika88 pisze:Ja niestety nie mam na tyle czasu, aby ciągle biegać po salonach kosmetycznych. Dlatego też zawsze staram się wybierać bardzo starannie kosmetyki do domowej pielęgnacji i tuta moim absolutnym numerem jeden są olejki arganowe z Indigo. Świetnie się wchłaniają i rewelacyjnie nawilżają skórę, a co więcej pozostawiają na niej piękny zapach.

Olejek arganowy to rzeczywiście świetna sprawa, dobrze działa na cerę i włosy. W salonie kosmetycznym się spędza miło czas, traktuje się to jako relaks.

Myślicielka88
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 162689
Kontaktowanie:

Postautor: Myślicielka88 » 16 marca 2017, 17:24

Na mnie niestety olejek argonowy nie podziałam, może dlatego, że przywiozłam prawdziwy z Marocca:D Za to doskonale sprawdza się u mnie jedwab i marka TIGI
www.alumex.biz.pl

Trythisfour
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Trythisfour » 18 marca 2017, 10:27

Tak szukam tego :) :)

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Postautor: histeryczka66 » 26 czerwca 2017, 08:56

Jest sporo sklepów z akcesoriami ale według mnie wygrywa sklep kosmetyczny Kontigo - https://kontigo.com.pl/akcesoria.html mają i dobre ceny kosmetyków i mnóstwo akcesoriów jak pędzle itd. A są na prawdę dobrej jakości, nie mówiac już o cenie. W ogole znalazłam u nich sporo marek o których wcześniej nie słyszałam i to polskich

Villemo88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: Villemo88 » 6 lipca 2017, 10:35

Ja niestety muszę zwracać przede wszystkim uwagę na kosmetyki do cery naczynkowej, długo szukałam odpowiednich aż w końcu znalazłam na stronie sklepu Farmona https://sklep.farmona.pl/perfect-beauty ... zynkowa-71 . Bardzo dobrze działają na moją cerę i jestem z nich zadowolona, dodatkowo szeroki asortyment sklepu pozwala na zakupy kosmetyków dla całej rodziny.

maksi
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: maksi » 29 lipca 2017, 14:26

A znacie produkty z Inoar ? Ja bardzo je lubię :) Stosuję regularnie olejek Kalice - kosmetyk uniwersalny, może być stosowany zarówno do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów. Ja z powodzeniem robię nim także codzienny demakijaż :) Dla mnie rewelacja. Produkt mega wydajny.

karolcia1988
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: karolcia1988 » 3 sierpnia 2017, 09:43

A ja ostatnio natrafiłam na taki fajny naturalny olejek z pestek malin http://labioskin.pl/olej-z-pestek-malin/ . Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam a opis bardzo mi się spodobał i mam zamiar go wypróbować tym bardziej, że podobno jest dobry dla cery suchej takiej jaką ja mam. A wy znacie ten olejek? Stosowała go już któraś z Was ?

haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: haluks2 » 9 sierpnia 2017, 20:10

Ja mnóstwo kosmetyków znajduje w drogeriach, ale już np kosmetyki dla mężczyzn jest ciężej znaleźć. Mój mąż swoje kosmetyki zamawia w sieci, bo uważa że w sklepach stacjonarnych, przynajmniej w tych w naszym mieście nic dla niego nie ma.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 11 sierpnia 2017, 14:47

Szeroką ofertę kosmetyków dla mężczyzn znaleźć można również w https://triny.pl/197-dla-mezczyzn . Moim zdaniem sklep warty uwagi, ponieważ oferuje wysokiej jakości kosmetyki naturalne.

Wróć do „Pogaduszki”