Pomysł na prezent

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
natalia86
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Pomysł na prezent

Postautor: natalia86 » 12 lipca 2016, 12:00

Hej, poszukuję ciekawego pomysłu na prezent dla mojej przyjaciółki, która wyprowadziła się na drugi koniec Polski a ja niestety nie będę mogła być na jej urodzinach. Zastanawiam się nad wysłaniem tortu do domu wraz z kwiatami. Ona jest wielkim łakomczuchem i przepada za słodyczami. Uwielbia czekoladę, więc pomyślałam, że wyślę jej tort. Można tutaj zamówić i zostanie on dostarczony pod wskazany przez nas adres w zamówieniu. Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
celeste
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pomysł na prezent

Postautor: celeste » 14 lipca 2016, 12:35

Myślę, że fajny pomysł, ale pod pewnymi warunkami.
Moja przyjaciółka odchudza się i wiem, ze aktualnie jest na diecie, więc jakbym jej dostarczyła taki tort, to nasza przyjaźń mogłaby zawisnąć na włosku :) W tym wypadku modna bluzka będzie o wiele bezpieczniejszym prezentem.

ikar
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ikar » 15 lipca 2016, 12:55

Tort dobra sprawa, lecz może nie dotrzeć w terminie. Ja tam stawiam na praktyczne prezenty, takie jak etui na telefon.

Awatar użytkownika
Galina
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Postautor: Galina » 19 lipca 2016, 09:39

Może np. bilet na gokarty, spa, zabiegi kosmetyczne albo może coś skromniejszego, co zostanie na długi czas - koszulka ze śmiesznym wzorem? Ja taką dostałam od najlepszej przyjaciółki i mam ją do dzisiaj. Fajny prezent :) tylko musisz się zdecydować na jakiś fajny napis.
Obrazek

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 19 lipca 2016, 10:25

Dla mnie zawsze dobrym prezentem będzie książka. Polecam autorkę Katarzyna Bonda. Pisze kryminały i to dobre. Ostatnio czytałam Tylko martwi nie kłamią. Świetny kryminał trzymający w napięciu do ostatniej strony. Moim zdaniem świetny pomysł na prezent.

wrokarola
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: wrokarola » 31 lipca 2016, 16:07

Dla kobiet najlepsze jak dla mnie na prezent są kosmetyki,bo każda z nas je lubi.Można kupić odżywkę do rzęs lub coś na cellulit.

marina
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marina » 9 sierpnia 2016, 02:30

Powiem Ci że ja np jak szukałam prezentu dla przyjaciółki to poszłam w skórzane torebki. Kupiłam jej piękną listonoszkę. Służy jej już dłuższy czas i tak ją pokochała że nie chce nawet myśleć o innej. Myślę że coś takiego to naprawdę trafiony no i sprawdzony prezent.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 16 sierpnia 2016, 14:52

A co myślicie o robieniu prezentów dzieciom, które nie zostały rozpieszczone przez przeszłość? Więcej można zobaczyć tutaj: wioskisos.org. Stronka jest super zrobiona, widać, że dzieciaki są naprawdę potrzebujące. Ja uważam, że warto pomagać, a Wy? Co sądzicie o takiej formie niesienia wsparcia?

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: loko9 » 23 sierpnia 2016, 13:31

Myślicie, że taki prezent motoprezent się spodoba ? Moim zdaniem tak. Facet czy kobieta takie prezenty z wrażeniem są ostatnio trafieniem w dziesiątkę. Idealna ekstremalna rozrywka.

Fisza
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Postautor: Fisza » 26 sierpnia 2016, 07:29

Ja uważam, że wszelkiego rodzaju poczty kwiatowe czy balonowe to gruuuba przesada jeżeli chodzi o cenę, a efekty niestety bardzo często są zupełnie inne niż na zdjęciach, które są zamieszczane na portalach, wiem, niestety, z doświadczenia. Ja ostatnio dla swojej przyjaciółki, która interesuje się fotografią kupiłam razem z innymi koleżankami tła do jej fotek, poszperałyśmy trochę i przyjaciółka ma teraz spore pole do popisu, są tła i modelki też się zawsze znajdą :D

Majka555
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Postautor: Majka555 » 1 września 2016, 15:16

Bardzo dobra strona z pomysłami na prezenty to np. jakiprezent.pl. Można tam wyszukiwać prezentów z podziałem na wiek, płeć, pokrewieństwo a nawet okazje. Pomysłów jest mnóstwo. Jeżeli chodzi o prezent dla przyjaciółki to może to być np. bransoletka, stylowy zegarek czy choćby jakiś drobiazg jak np. fajny wisiorek albo etui na długopis z personalizowanym grawerem. Pomysłów jest bardzo dużo, polecam sprawdzić.

kasio121
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kasio121 » 1 września 2016, 17:50

A moze jakiś wyjazd na weekend np. do SPA ? To jest fajny prezent, bo prezenty materialne to szybko sie zapomina :) A wyjazdu sie nie zapomni :)
Pozdrawiam :mrgreen:

Milana
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Milana » 2 września 2016, 07:39

Jeżeli to jest przyjaciółka to chyba dobrym pomysłem byłoby kupienie czegoś, co ona lubi, czym się interesuje, a takie rzeczy chyba powinno się wiedzieć.

krysk
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: krysk » 6 września 2016, 16:30

Dla mnie idealnym prezentem byłby scooter.com.pl/peugeot125 np. CITYSTAR . Bardzo bym chciał taki preznent dojeżdzałbym codziennie do pracy. Nie stałbym w korkach byłbym szybcije w domu, łatwoby mi było wszędzie znaleść miejsce parkingowe no i spalanie mniejsze!

kbakowska275
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kbakowska275 » 7 września 2016, 07:35

ja znalazłam coś takiego buggy testsieger ökotest. Test najbardziej użytecznych gadżetów według miesięcznika (kinderbuggy) :D
Ostatnio zmieniony 13 października 2016, 22:32 przez kbakowska275, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pogaduszki”