Pomysł na prezent

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Kuso
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pomysł na prezent

Postautor: Kuso » 7 września 2016, 14:34

a to ma być prezent dla przyszłej mamy? jeśli tak to polecam fotelik samochodowy Espiro model Kappa.

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Judyta4 » 7 września 2016, 23:11

Jak ma to być prezent dla chłopaka to może jakaś gra komputerowa? Akurat nie miałam problemu z prezentem dla mojego faceta ,bo uwielbia gry komputerowe i wiecznie szuka nowych. Udało mi się po atrakcyjnej cenie zakupić klucz do gry i mąż był wniebowzięty.

pawel14
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Postautor: pawel14 » 8 września 2016, 10:34

Witam serdecznie i pozdrawiam :)

betka
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: betka » 9 września 2016, 22:14

Ja mam pomysł z innej beczki. Może broszka, super, ja mam taką i jestem zadowolona; biżuteria z drewna. Jakie jest Wasze zdanie?
Ostatnio zmieniony 12 września 2016, 18:31 przez betka, łącznie zmieniany 1 raz.

Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Krystyna01 » 10 września 2016, 12:36

Jeśli chcesz sprawić miły prezent na komunię,urodziny czy ślub to warto zakupić odpowiednią biżuterię. Nie chodzi mi o zwykły naszyjnik czy bransoletkę ale o funkcjonalne i eleganckie zegarki złote, które przedstawiają dokładną datę czy dzień tygodnia. Takie ozdoby świetnie nadadzą się do każdej wieczorowej kreacji, do pracy lub po prostu na co dzień. Dodatkowo można wybrać do takiego zegarka stylowy skórzany pasek lub bransoletę.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: rafek34 » 24 września 2016, 11:05

Jak lubi kwiaty i ma sporo miejsca w pokoju to kup jej mini drzewko. Moim zdaniem bardzo funkcjonalne i praktyczne. Prezent taki na pewno ucieszy, bo owoce są potem małe i jadalne.

marek0011
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marek0011 » 27 września 2016, 10:49

nie wiem jak wy ale ja zawsze miałem problemy z prezentami. Dopóki nie dowiedziałem sie co dana osoba chce dostać to nie kupowałem, tak wiem straszne pójście na łatwiznę. Ale ostatnio odkryłem stronę z biletami na koncerty i teraz to obdarowuje wszystkich biletami na różne wydarzenia. Oczywiście kupuje sobie też taki bilet i wszyscy wychodzimy i spędzamy razem super czas.

ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ewelina546 » 24 października 2016, 10:00

Pomysł dla dziewczyny czy chłopaka mogą być podobne torebki, portfele itp. Osobiście wolę torebki. Zerknij sobie na propozycje w sklepie mironti.pl, gdzie znajdziesz bardzo duży wybór takich produktów, naprawdę godnych uwagi. Mają tam świetnej jakości takie drobiazgi i do tego w dobrej cenie.

Firana2
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Firana2 » 24 października 2016, 11:45

Ważne jest żey prezent był dopasowany do osoby. Trzeba pamiętac, że nie kupujemy prezentów dla siebie, ale dla kogoś. To ciężkie, ale warto o tym pamiętać.

osiczka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: osiczka » 27 października 2016, 08:52

no w sumie bilet dobry pomysł :) tylko musisz wiedzieć na co :) u nas np kolezanka lubi kings od leon ale bilet kosztuje ponad 700 zł - jak dla mnie przesada... ale są i tańsze i lepsze zespoły jak np placebo. czytałam że tej jesieni będą w Polsce, muzyka to klasyka sama w sobie, a nie jacyś panowie w rurkach, którzy piszczą do mikrofonu :) ja w każdym razie bym się wybrała :)

laguna
Milczek
Milczek

Postautor: laguna » 27 października 2016, 11:32

Jeśli ma być oryginalnie to warto zajrzeć na stronę printerrier.com. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych gadżetów, które idealnie nadają się na prezent. Wystarczy przejrzeć propozycje, na pewno na czymś zawiesicie oko. To ciekawa opcja na prezent dla każdego.

Awatar użytkownika
flash
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: flash » 8 listopada 2016, 15:09

Najlepszy pomysł na prezent dla faceta to na pewno jazda sportowym samochodem po torze, każdy facet uwielbia takie samochody

marina
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marina » 10 listopada 2016, 11:38

Ciekawym prezentem na takie okazje jak na przykład wieczór panieński może być sesja zdjęciowa. Może Was też zainteresować malowanie ciała, świetnie robi to artystka, pani Emilia Obłękowska. Jej portfolio znajdziecie na stronie. Taka sesja połączona z malowaniem ciała to naprawdę może być coś wartego uwagi.

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Judyta4 » 26 listopada 2016, 00:15

Od swojego faceta dostałam bardzo praktyczną bielizną. Mnie tam podoba się prezentuje się pięknie to koryguje każdą sylwetkę. Mam od nich również pas poporodowy który na prawdę działa - widzę efekty już po miesiącu. Teraz dostałam bieliznę antycellulitową i noszę już ją od 2 tygodni. Zobaczymy na dalsze efekty ale zapowiada się obiecująco :)

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 30 listopada 2016, 16:22

Może tania ksiazka. Są gry, książki do wyboru do koloru. Ja książki to przyjmuję w każdej ilości :)

Wróć do „Pogaduszki”