Pomysł na prezent

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
celia.celia84
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pomysł na prezent

Postautor: celia.celia84 » 25 marca 2017, 22:27

Jeśli chodzi o prezent dla przyjaciółki czy w ogóle kobiety, to chyba najlepiej zawsze sprawdzają się kosmetyki. Na stronie Cocolity można zamówić bardzo fajne odżywki do rzęs, lakiery hybrydowe czy ogólnie kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Sama bardzo lubię dostawać tego typu prezenty, bo zawsze mi się przydają. Do tego np. książka czy nowa płyta i prezent na pewno spotka się z aprobatą :)

Yroha
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Yroha » 26 marca 2017, 00:27

Jeśli jest łakomczuchem może ucieszy się z książki kucharskiej?

basiaa
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: basiaa » 27 marca 2017, 14:37

Jeśli chodzi o prezent dla dziewczyny to w/g np bielizna jest fajnym pomysłem. Sporo jest ciekawych ofert w sieci chociażby tutaj ekskluzywna.pl w sekcji nocnej mają ciekawe koszulki, piżamy i tego typu artykuły, to~jest to co bym wybrała na prezent.

tetrus
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Kontaktowanie:

Postautor: tetrus » 27 marca 2017, 17:48

Na każde urodziny lub imieniny bezpiecznym i sprawdzonym prezentem jest tort.

beti2
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: beti2 » 5 kwietnia 2017, 10:53

Jak już ktoś polecił wcześniej bieliznę ekskluzywną i elegancką to ja zgodnie z tym co sama preferuję polecę bieliznę sportową. Jeśli solenizantka na przykład ćwiczy na siłowni to warto kupić jej taki biustonosz sportowy. Dla mnie to rewelacyjny wynalazek bo mogę w końcu bez żadnych problemów ćwiczyć i nie martwić się o kondycję mojego biustu :)

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Postautor: Ela78 » 7 kwietnia 2017, 10:48

Hejka. A może książka by się sprawdziła jako prezent :) np. Paznokcie malowanie i pielęgnacja, książce są wskazówki dotyczące pielęgnacji dłoni i paznokci domowymi sposobami oraz jak samemu w domu ładnie pomalować. Mają duże rabaty więc to świetna okazja by kupić właśnie taki prezent który z pewnością ją ucieszy.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 11 kwietnia 2017, 06:53

Ostatnio kupiłam mężowi buty do grania w piłkę nożną. Ale muszę też sprawdzić ten biustonosz, który polecasz bo sama chodzę na siłownię i na pewno by mi się przydał :) Dzięki za informację :)

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 19 kwietnia 2017, 15:45

Jeżeli chodzi o prezent dla przyjaciółki to może buty. Jest duży wybór wzorów i kolorów. Obcas płaski, pasują do różnych stroi, są wygodne. Noga się w nich nie męczy tak jak w butach na obcasie.

Awatar użytkownika
Kluska85
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Kluska85 » 21 kwietnia 2017, 14:29

Prezentów i pomysłów jest tyle ile ludzi na świecie albo nawet i więcej :) Każdy jest inny, trudno więc doradzić kupno prezentu osobie, której się nie zna.
Zawsze staram się kupić coś pożytecznego, coś co będzie danej osobie potrzebne, a przy okazji nie trafi w kąt. Obracam się w środowisku osób, którym elektronika w głowie - komputery, telefony, gry, wszelakie dodatki, więc na urodziny koleżance podaruję pendrive. Wolnej pamięci nigdy dosyć. Prawdopodobnie dokupię jeszcze coś z akcesoriów detektywistycznych. Znalazłam fajne długopisy. Justyna ostatnio odkryła w sobie duszę szpiega, więc na początek takie pióru jej wystarczy :)

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Prostolinijna » 24 maja 2017, 22:42

Zgadzam się ile ludzi tyle pomysłów. Ja na przykład za najbardziej trafiony prezent uważam bieliznę z tego sklepu https://www.paryzanka.eu/blog którą zasponsorowała mi mama z okazji moich urodzin. Bielizna dopasowana do mnie, idealna, nie miałam jeszcze na sobie tak wygodnej bielizny jak stąd. Lubię prezenty praktyczne, takie które wiem że będą wykorzystywane.

ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ewelina546 » 26 maja 2017, 18:25

Prezentów w naszych czasach można kupić wiele, ale najlepiej dopasować coś do potrzeb osoby obdarowanej. Takie dodatki galanteryjne są fajnym pomysłem na prezenty. Takie portfele damskie każdy raczej lubi posiadać. Widziałam fajne w sklepie supergalanteria.pl, może akurat jakiś model spodoba Ci się na prezent.

krysk
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: krysk » 29 maja 2017, 00:16

Byc moze fajną opcja były by dla niej akieś kosmetyki samochodowe, total-care.pl/product-pl-247-Preparat-Tapicer-5l-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-tapicerki.html , bardzo fajnie usuwa zabrudzenia i odświeża auto w środku! Taki preznet jest bardzo oryginalny!

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kasia860318 » 7 czerwca 2017, 10:20

Myślę, że fajnym prezentem będzie jakaś ekskluzywna bielizna. Ja zawsze z tego jestem zadowolona jak od męża taką dostaje :) On w sumie też - tu macie fajny sklep https://felina-sklep.pl/ z dość dobrymi cenami i bardzo ładnymi modelami :)

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Postautor: planet » 7 czerwca 2017, 19:16

Prezent związany z hobby jest wydaje mi się najlepszy.
Brat robi meble z palet, muruje z kamienia...więc dostał na prezent najnowszy model z młotowiertartarek. Poczytałem w poradniku co kupić i gdzie, i postanowiłem zrobić taki prezent.

Jaro
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Jaro » 17 czerwca 2017, 21:33

A może jakaś książka na prezent? Ostatnio sporo ciekawej literatury znalazłem tu http://aros.pl/kategoria/1130/Literatur ... icystyka/0 m.in. "Dywizjon 303" - bardzo ciekawa książka. Mają najtańsze książki na rynku. Wysyłka już od 2,99 zł.

Wróć do „Pogaduszki”