Pomysł na prezent

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Awatar użytkownika
esefen
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pomysł na prezent

Postautor: esefen » 19 czerwca 2017, 03:05

jakąś branoletkę ;) według mnie fajny pomysł
Kiedyś myślałem, że wybrałem samotność. Dziś skłonny jestem uznać,że samotność wybrała mnie, a ja nauczyłem się z nią żyć.

Jutur
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Jutur » 19 czerwca 2017, 06:20

Bardzo dobrym prezentem jest nośnik pamięci. Przynajmniej moja się z tego cieszyła ? tym bardziej, że większość zdjęć z wyjazdów jest teraz przechowywana na dyskach. Jak już się zdecydujesz dać komuś USB to najlepiej niech będzie fajnie spersonalizowane ?

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Postautor: histeryczka66 » 21 czerwca 2017, 09:35

Skoro się wyprowadziła to może coś do domu? :) zawsze na początku są spore potrzeby. Widziałam fajne talerze deserowe albo kieliszki do likieru pewnie by się mega ucieszyła. No ale to ty znasz koleżanke najlepiej

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 23 czerwca 2017, 10:31

Ja bym mojej mamie kupiła książkę.
Świat zwierząt, roślin w dużym mieście. A że mama jest i jednych i drugich miłośniczką to ta książka jej sie spodoba. W tej książce jest sporo ciekawostek - wiedzieliście ze wrony zapamiętują ludzkie twarze, a gołębie łączą się w pary na cale życie?

buraki
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: buraki » 24 czerwca 2017, 21:54

Ubrania - jeśli znamy rozmiar są świetnym pomysłem na podarunek prezentowy. Jeśli to mężczyzna, to możesz kupić mu koszulę.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 12 lipca 2017, 13:04

A może coś do domu ? Praktyczne prezenty zawsze sprawdzają się najlepiej :) Dla kobiety warto pomyśleć nad taką suszarką na pranie. Myślę, że każda kobieta z takiej suszarki by się ucieszyła :)

Awatar użytkownika
iron10
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: iron10 » 13 lipca 2017, 14:51

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie :) Z całą pewnością mi się przydadzą :D
Chcesz być wolna? Bądź wolna. Chcesz tańczyć? Tańcz. Chcesz być mężatką? Bądź mężatką. To nie jest hańba. Ale wszystkiego naraz robić się nie da. Mieć wszystko, to jak nie mieć niczego.

wielkibrat
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: wielkibrat » 17 lipca 2017, 22:00

Hmm a może dobra odżywka do rzęs? Ładne rzęsy to wielki atut kobiety, a doczepiane nigdy nie zastąpią tych naturalnych :) Zrozumiałam to dopiero wtedy, gdy po kilkukrotnym założeniu sztucznych rzęs moje naturalne zaczęły wypadać :/ Wtedy dzięki poradom wybrałam dobrą odżywkę i już mogę odetchnąć z ulgą, bo moje rzęsy są w świetnej kondycji :)

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 19 lipca 2017, 16:54

Ja często pomysłów na prezent szukam na różnego rodzaju poradnikach. Ostatnio sprawdzałam artykuł, więc może również i wam proponowane przez nich pomysły na unikalne prezenty się spodobają. :)

zenekv87
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: zenekv87 » 19 lipca 2017, 21:30

Można kupić wiele rzeczy, dla mnie sprawdzonym pomysłem na prezent jest często książka. Wiele osób z mojego otoczenia bardzo lubi czytać dlatego często kupuję książki. Najczęściej przez internet, bo jest łatwiej i sporo taniej.

bichon
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: bichon » 20 lipca 2017, 10:05

Czekolada zawsze będzie dobrym prezentem lub dodatkiem do prezentu głównego. Do tego można kupić czekoladki w różnych kształtach, pyszne i ładne :). Jest też możliwość spersonalizowania pudełka.

marysue
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marysue » 20 lipca 2017, 13:23

Ja ostatnio kupiłam przyjaciółce w prezencie zestaw świetnych bambusowych skarpet na nastopy.pl :) Przyjaciółka biega i mówiła, że skarpety są jej zawsze potrzebne. Więc to był tak zwany pewniak :)

krejzol
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: krejzol » 1 września 2017, 11:54

Zależy co przyjaciółka lubi, czym się interesuje, czy coś zbiera. My ostatnio koleżance daliśmy np. zaproszenie na masaż plus dobry alkohol z wyższej półki. Pojawiła się nawet aplikacja na stronie http://drinco.pl/ sobie przeczytaj. Chodzi o to, że w aplikacji są kody promocyjne na alkohole i da się kupować taniej, w zależności od tego na co jest promocja. O tym słyszałaś?

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: drogadozen » 12 września 2017, 19:04

Ja uważam, że bardzo fajnym pomysłem na prezent może okazać się zegarek. Bardo ciekawy wybór widziałam na stronie https://wkruk.pl/zegarki . To porządne zegarki, które posłużą długie lata. Ja poszłabym w tym kierunku.

haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: haluks2 » 13 września 2017, 21:14

Ja zrobiłam znajomej, która wyjeżdżała do pracy za granicę, słodki tort. To były same czekoladki i inne słodycze, ładnie skomponowane. Znalazłam między innymi lizaki konopne https://konopnecentrum.pl/slodycze-z-konopiami wiec był mały element zaskoczenia. Torcik prawie w całości udało jej się zabrać ze sobą na osłodę nowego miejsca.

Wróć do „Pogaduszki”