Nowy dom

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Re: Nowy dom

Postautor: Krystyna01 » 27 lutego 2017, 20:20

Niedawno uzbierałam trochę pieniędzy i zakupiłam odkurzacz centralny dla mojego nowego mieszkania. Mam kilkupiętrowy dom więc to było dobre rozwiązanie bo oszczędzam czas i zdrowie. Nie muszę dźwigać odkurzacza dzięki zrobionej instalacji na piętrach.

laguna
Milczek
Milczek

Postautor: laguna » 28 lutego 2017, 14:38

Jeśli chodzi o sprzątanie nowego domu to najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem będzie firma sprzątająca. Wiadomo, że pierwsze sprzątanie musi być gruntowne i samemu raczej sobie nie poradzimy. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zajmą się wszystkim od A do Z.

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Prostolinijna » 2 marca 2017, 16:54

Nowy dom, większa powierzchnia sprzątania, z tym mi się to kojarzy xD szczególnie więcej okien. Jeżeli masz takie samo podejście to mam dla Ciebie rozwiązanie Zestaw z odkurzaczem do szyb jest naprawdę rewelacyjne to urządzenie. Dla mnie okazało się zbawienne i nie wyobrażam go w domu go nie mieć :) Idzie wiosna - przyda się .

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 2 marca 2017, 20:32

Polecam w urządzaniu mieszkania/domu zainspirować się tapety.
Skorzystałam jakiś czas temu w momencie urządzania pokoju dla dziecka, a dziś zamówiłam kolejne rolki do przedpokoju. Wysoka jakość produktu i łatwość w położeniu to niewątpliwe atuty. Ja jestem bardzo zadowolona.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: drogadozen » 3 marca 2017, 22:34

Ja szukałam przed zimą dobrych rozwiązań na docieplenie poddasza. Rok rocznie jest tam najzimniej, więc postanowiłam zmienić tą sytuację. Prześledziłam wiele stron w sieci i zdecydowałam się na izolację poddasza . Mija dopiero pierwszy sezon, a ja już wiem, ze była to dobra inwestycja.

kijekodkaszanki
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Postautor: kijekodkaszanki » 5 marca 2017, 12:22

Nie wiem czy w końcu piszemy tu o budowie domu, czy jego remoncie, ale powiem Wam, że mi się ogromnie podobają domy z drewna. Dopiero niedawno wgl odkryłam takie rozwiązania i to przypadkiem, bo wpadłam na hanlo.pl. Myślę, że jeśli decydowalibyśmy się na budowę domu, to tylko w takim stylu i z takimi rozwiązaniami.

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 6 marca 2017, 13:07

jak ja bym miała zamiar budować dom, to bym szukała rozwiązań które ułatwiają życie. Ciekawe są propozycje sterowników do kotłów gazowych czy elektrycznych. Można regulować temperaturę za pomocą komputera. A obecnie można sterowniki kupić po cenie promocyjnej.

Awatar użytkownika
lusi78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: lusi78 » 9 marca 2017, 16:53

Nowy dom to wyzwanie ale też super pomysł na super chwile aranżacji, projektu ogrodu itp. Ja tak miałam i jedno martwiło, a drugie cieszyło. Jak się chce to można wiele rzeczy fajnych zrobić tanim kosztem. Ja lubię recykling u siebie w domu i w ogrodzie często wykorzystuje takie działania i pomysłowość.

króliczek234
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: króliczek234 » 10 marca 2017, 21:51

Przy nowym domu warto zwrócić uwagę na ogrzewanie. Żeby były efektywne, warto przeanalizować dostępne opcje i wybrać coś dla siebie najlepszego. Dobrą ofertę systemów kominowych ma firma e-kominy i dobrze jest tego dopilnować żeby wybrać elementy dobre jakościowo a w niższych cenach. Mając do tego wgląd można sporo zaoszczędzić ;)

beti2
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: beti2 » 24 marca 2017, 11:16

Urządzenie domu czy nawet planowanie jego aranżacji nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Znajoma poleciła nam ten sklep, szukaliśmy kompletu ciekawych rozwiązań na rolety zewnętrzne i w tym miejscu jest spory wybór tego typu akcesoriów wykończeniowych.

Matilda
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Matilda » 24 marca 2017, 14:26

Pomysł o domu drewnianym, świetnie się sprawdzają.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: Ajlar » 24 marca 2017, 20:23

My z mężem planowaliśmy budowę ale chyba zdecydujemy się na kupno domu od developera. Znalazłam fają ofertę domów szeregowych. Taki dom bardzo by mi odpowiadał. Sa dośc duże bo ok 100 mkw, piętrowe, nowoczesne. Okolica cicha i spokojna, dobrze połączona z centrum.

Matilda
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Matilda » 24 marca 2017, 21:01

Polecam zerknąć na ofertę tej firmy dt-inwest.pl.

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Judyta4 » 25 marca 2017, 15:59

Jeśli decydujecie się na własny nowy dom to trzeba go rozplanować od podstaw - czyli fundamenty jak i instalacje wodne. Ja mam swoją studzienkę to korzystam z pompy głębinowej dzięki której wszystko działa tak jak należy.

ikar
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ikar » 29 marca 2017, 19:48

W nowym domu najważniejszy jest alarm.

Wróć do „Pogaduszki”