Idealny makijaż

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Maszar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Idealny makijaż

Postautor: Maszar » 24 września 2016, 13:23

Napiszcie proszę kilka rad które pomogą mi w wykonaniu pierwszego samodzielnego makijażu wieczorowego :p Teraz w modzie jest konturowanie, ale chyba tego nie ogarnę :P Jest coś prostszego?

Raptyszka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Idealny makijaż

Postautor: Raptyszka » 30 września 2016, 03:50

ja nie lubię konturowania , dla mnie to przesada . co do rad , to postaraj się wyszukać odpowiedni dla siebie podkład i to naprawdę wystarczy . cała reszta już jest banalnie prosta .

amelia39
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Postautor: amelia39 » 26 października 2016, 22:55

Ja z całego serca polecam te kobitkę goldeneye.com.pl/makijaz-dzienny-lodz robi niesamowity makijaż dzienny i nie tylko, zastanawiam się czy sobie nie pójdę do niej,żeby się umalować na sylwestra :)

Ajaks
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Ajaks » 20 kwietnia 2017, 09:25

Nie nakładajcie makijażu na trądzik...
Ostatnio zmieniony 1 maja 2017, 11:16 przez Ajaks, łącznie zmieniany 2 razy.

Gosiaczek_
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Gosiaczek_ » 27 kwietnia 2017, 11:31

Szukając inspiracji makijażowych czy recenzji kosmetyków najlepiej przeglądać blogi. Sporo można się z nich dowiedzieć, np. jakie kosmetyki warto kupić. Ostatnio widziałam recenzję kosmetyków marki Catrice i aż mam ochotę ich spróbować :)

polina
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: polina » 4 maja 2017, 11:29

Ja ostatnio znalazłam stronę gdzie można znaleźć naprawdę rewelacyjne kosmetyki. Ja kupiłam bazę pod makijaż i jestem z niej bardzo zadowolona. Z pewnością będę częściej zaglądać na stronę.

MagdaBerezowska
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: MagdaBerezowska » 7 maja 2017, 19:35

Ja zawsze stawiam na naturalność. Na wieczór jedynie mocniej podkreślam oko, a jak nie oko to mocna szminka;) Niedawno koleżanka malowała mnie na imprezę i miała kredkę. Efekt bardzo fajny i co ważne, makijaż utrzymał się przez całą noc. Nie ma co iść ślepo za trendami, wystarczy postawić na dobrej jakości kosmetyki.

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kasia860318 » 9 maja 2017, 10:06

A ja makijaż wieczorowy zawsze robię u kosmetyczki bo daje mi to gwarancję, że wszystko będzie tak jak należy. Dziewczyny a znacie już tą nową aplikacje w której można umawiać się na wizyty online do fryzjerów, kosmetyczek, salonów SPA itp. Ja sama ją niedawno pobrałam i jest rewelacyjna. Wpisujemy swoje miasto i to co nas interesuje np. fryzjer i pokazuje nam same najlepsze salony z komentarzami ludzi którzy już korzystali z ich usług. Bardzo fajna sprawa ale sami zobaczcie na FB w bardzo krótkim czasie mają mają już blisko 10 tys polubień facebook.com/Momentpl.

gosia35
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Postautor: gosia35 » 9 maja 2017, 11:26

Konturowanie sprawia, że twarz nie wygląda płasko i poprawnie wykonane potrafi zrobić na twarzy duuuużo dobrego. tylko to naprawdę niełatwa sztuka

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kasia860318 » 9 maja 2017, 14:18

no właśnie dlatego ja korzystam zawsze z usług specjalistów :)

rudanacja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Postautor: rudanacja » 11 maja 2017, 13:20

Wiecie co wam powie każdy facet? Że najlepszy makijaż to brak makijażu.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 25 maja 2017, 09:33

A lubicie smoky eye ? Ja bardzo ;) O ile na co dzień maluję tylko rzęsy to na wieczorne wyjścia stosuję przeważnie brązowe lub czarne smoky. Ostatnio znajoma, która zawsze stara się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami przesłała mi artykuł na temat aktualnych trendów w makijażu oczu. Co tym myślicie ?

fjona
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: fjona » 29 czerwca 2017, 01:20

Dziewczyny, a co sądzicie o makijażu permanentnym? Robicie go czy nie? Jest lato i niestety wszystko mi spływa i tak się zastanawiam nad takim makijażem brwi. Oczywiście nie chcę jakiś mega widocznych, ale chociaż żeby mieć je ładnie podkreślone i nie zmyły się po jednym dniu :) Szukam w Poznaniu jakiejś dobrej linergistki. Jest tu ktoś z Poznania, kto poleci kogoś? :) W internecie dużo pozytywnych opini ma pani Alicja Leszyńska. Klientki zachwycone są efektem jej pracy i ogólnie jej osobą. Czy któraś z Poznanianek była u tej Pani? Wolę jeszcze sama się upewnić i stąd moje pytanie.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 24 lipca 2017, 20:25

Idealny makijaż dla każdej osoby będzie inny, a dobry stylista stworzy go doskonale. Lubię się ? i innych ? malować, więc postanowiłam się kształcić w tym kierunku. Wybrałam Międzynarodowe Studium Dziewulskich, Wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charak ... tylizacji/). Nauczyłam się tam bardzo wiele, dzięki czemu mogę teraz odnosić sukcesy jako wizażystka :).

Villemo88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: Villemo88 » 2 sierpnia 2017, 00:30

Konturowanie w brew pozorom nie jest takie trudne, wystarczy tylko trochę poćwiczyć i znaleźć dobrej jakości kosmetyki oraz pędzle do makijażu. Wczoraj złożyłam dość spore zamówienie w drogerii internetowej https://puderek.com.pl , gdzie znalazłam wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach oraz zestaw pędzli Lancrone w gustownym etui. Jeżeli ktoś lubi się malować i sprawia mu to przyjemność to warto spędzić kilka godzin więcej przed lustrem i nauczyć się wspaniałej sztuki makijażu z pomocą odpowiednich narzędzi, które na prawdę ułatwią nam pracę.

Wróć do „Pogaduszki”