Zakupy online?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
mylaca
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Zakupy online?

Postautor: mylaca » 16 lutego 2017, 20:00

Witam, czy któraś z Was kupuje ciuchy online? W jednym z internetowych butików znalazłam sukienkę i zwariowałam na jej punkcie no muszę ją mieć. Niestety nigdzie takiej nie widziałam, nawet podobnej. Wygląda na to, że będę musiała zamówić przez internet.

megy
Raczkujący
Raczkujący

Re: Zakupy online?

Postautor: megy » 18 lutego 2017, 16:30

Ja sukienki dla siebie i córeczki szyję u krawcowej. Zawsze zamawiam tkaniny i zanoszę do krawcowej. Wspólnie wybieramy krój i mam sukienkę taką jaką sobie zamarzyłam. Dużo rzeczy szyję u krawcowej jak np. pościel do łyżeczka dla dzieci. W sklepie z tkaninami mają często przeceny więc takie zakupy się dużo bardziej opłacają.

umesma
Raczkujący
Raczkujący
Kontaktowanie:

Postautor: umesma » 18 lutego 2017, 16:42

ja nie robie zakupów onlline

MagdaBerezowska
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: MagdaBerezowska » 19 lutego 2017, 12:07

Ja doceniłam zakupy online w momencie, kiedy robiliśmy generalny remont mieszkania po dalszej rodzinie. Nie było czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych, dużo rzeczy kupowaliśmy przez internet. Tym sposobem odkryłam hurtownię elektrotechnicznej, która zresztą miała o wiele atrakcyjniejsze ceny niż regularne sklepy.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: rafek34 » 27 lutego 2017, 23:39

Ja raczej w sieci ubrań nie zamawiam. Zanim coś kupię muszę dotknąć i przymierzyć, tak już mam. Wszystko inne mogę przez Internet zamówić i nie mam z tym najmniejszego problemu. Ostatnio chociażby przeglądałam sobie części do motocrossów.

cathy586
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: cathy586 » 2 marca 2017, 21:38

Tak jak niektórzy, nie jestem zwolenniczką zakupów ubrań on-line. Mam dość nietypową budowę i nie zawsze odpowiedni rozmiar wystarcza żeby ubranie na mnie dobrze leżało. Bałabym się, że zamówiona bluzka czy tym bardziej spodnie okażą się niewypałem. Za to często korzystam z księgarni internetowej, gdzie można znaleźć bardzo tanie i fajne książki. Zazwyczaj w internecie jest znacznie większy wybór niż w stacjonarnych sklepach. Do tego zawsze można sobie zamówić książkę i żeby nie płacić za jej przesyłkę odebrać osobiście w punkcie.

Maszar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Postautor: Maszar » 6 marca 2017, 00:56

Gdyby nie zakupy online, to nawet nie miałabym się w co ubrać :P Na szczęście ogarnęłam szybko zakupy internetowe i jak zamówić kuriera :P Teraz mam święty spokój :P

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 6 marca 2017, 11:36

Tak ja odkąd mam dziecko bardzo często robię zakupy online. To pozwala zaoszczędzić mi mnóstwo czasu. Nawet wyprawkę dla mojego szkraba kompletowałam w internecie. Duży wybór różnego rodzaju akcesoriów, przystępne ceny. Każdy znajdzie coś dla siebie.

karzel
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: karzel » 6 marca 2017, 15:01

ja kupuje tylko on line i to głównie przez allegro, bo tak szybciej i taniej :)

Ania22
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Postautor: Ania22 » 6 marca 2017, 16:18

Robię czasami zakupy przez internet, ale zamawiam tylko i wyłącznie z zaufanych sklepów, np zalando.

Lara1978
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Lara1978 » 15 marca 2017, 20:00

Też grubsze zakupy zazwyczaj robię w sklepach sprawdzonych z dobrą opinią. Zwykle decyduję się na nie, kiedy akurat w sklepach w moim otoczeniu nie mogę znaleźć tego co szukam, bądź wybór jest bardzo ograniczony. Tak jest między innymi ze sklepami zoologicznymi. Kiedy miałam królika w pobliskich zoologikach w kółko było to samo i bardzo małe zróżnicowanie, aż poszukałam w necie i znalazłam szeroką gamę różnych innych asortymentów: https://www.keko.pl/pol_m_Male-zwierzeta_Zwierze_Kroliki-315.html?counter=1 - różnego rodzaju granulaty, warzywa suszone, mieszanki czy chociażby preparaty pielęgnacyjne. To mnie po raz pierwszy przekonało, że warto szukać różnych rzeczy w internecie, bo wybó jest znacznie większy. Podobnie mam również z książkami czy kosmetykami, a nawet ubraniami. Ceny również zachęcają do tego, żeby korzystać z zakupów online.

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kasia860318 » 19 marca 2017, 16:56

Ja boję się kupować ubrania przez internet. Parę razy zaliczyłam wtopę z rozmiarem. Często w sieci kupuję za to kosmetyki albo pieluchy dla dziecka. Teraz zastanawiam się jeszcze nad zakupem takich świeczek http://www.goodies.pl/410-woodwick . Stacjonarnie ciężko dostać gdzieś świece zapachowe dobrej jakości.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 19 marca 2017, 20:24

Ja przez internet kupuje praktycznie wszystko. Ubieram też rodzinkę zarówno w odzież jak i obuwie. Dla moich bliźniaków od dłuższego czasu odwiedzam sklep z butami dziecięcymi Aurelka. Jestem bardzo zadowolona. Szeroki asortyment, szybka wysyłka, miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

tenor
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: tenor » 20 marca 2017, 08:22

ja kupuje tylko online i do ciuchy cały czas:)

jagreeky
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: jagreeky » 20 marca 2017, 10:05

a kto w dziesiejszych czasach z dostępem do neta, nie kupuje w necie? owszem kupuje, i to nie korzystając z allegro, w normalnych sklepach internetowych idzie trafić dużo lepsze rzeczy, niż na tym portalU

Wróć do „Pogaduszki”