Okulary przeciwsłoneczne

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Milana
Raczkujący
Raczkujący

Re: Okulary przeciwsłoneczne

Postautor: Milana » 22 listopada 2016, 13:51

Ja nie noszę okularów przeciwsłonecznych, bo mam okulary fotochromem, dzięki czemu one same dostosowują się do ilości światła.

okadwa
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: okadwa » 6 grudnia 2016, 12:01

JA okulary przeciwsłoneczne tylko i wyłącznie rayban :)

rudanacja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Postautor: rudanacja » 9 grudnia 2016, 11:41

Teraz przez długie miesiące ze słońcem będzie u nas kiepsko, więc zakup okularów można odłożyć w czasie.

marina
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marina » 14 grudnia 2016, 09:52

Bardzo duży wybór markowych okularów przeciwsłonecznych znajdziecie na optiland. Są to okulary, które posiadają wszystkie niezbędne filtry, dzięki czemu są bezpieczne w każdych warunkach. Wiele modeli jest obecnie na przecenie, dlatego warto rzucić na nie okiem.

rudanacja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Postautor: rudanacja » 15 grudnia 2016, 12:45

Nie ma czegoś takiego jak "niezbędne filtry". Filtry wcale nie są niezbędne.

AnnaMarie711
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: AnnaMarie711 » 1 maja 2017, 22:02

Ja też uważam, że w okularach przeciwsłonecznych króluje Ray Ban. Porzadne okulary chroniące przed UV a do tego super wyglądają. Bardzo fajna cena, darmowa wysyłka, nic tylko brać.

kwarcel
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 21515

Postautor: kwarcel » 16 lipca 2017, 17:16

Wiesz co, ja osobiście uważam, że nie ma sensu kupować specjalnie okularów przeciwsłonecznych dedykowanych dla osób, które mają wadę wzroku. Te wszystkie zalety to tylko marketing. Ja osobiście noszę soczewki kontaktowe, a na nie zakładam zwykłe, pierwsze lepsze okulary przeciwsłoneczne. Generalnie mam Astygmatyzm, ale zgodnie z tym co przeczytałem na stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/prob ... stygmatyzm - nie jest to nic złego dla soczewek, a często wręcz przeciwnie!

Wróć do „Pogaduszki”