Odbudowa włosów

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
kolia
Milczek
Milczek

Re: Odbudowa włosów

Postautor: kolia » 30 stycznia 2017, 16:05

Ja ciekawą ofertę olejków do włosów widziałam ostatnio w hairlook.pl/odzywki-do-wlosow . Sprawdźcie, być może również i wam się coś z ich oferty spodoba. Dostępne są u nich profesjonalne kosmetyki, więc myślę, że warto z ofertą się zapoznać.

Vexa
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Vexa » 26 marca 2017, 20:02

Ja zaczęłam strasznie tracić włosy, nie wiedząc co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Zaczęłam stosować różne supertalenty z nadzieją, że one w jakimś stopniu powstrzymają ten proces. Moja mama też ma strasznie przerzedzone włosy i zastanawiałam się, czy to aby nie genetyka. Szukałam na taki temat czegoś w internecie i znalazłam ciekawy artykuł.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: drogadozen » 18 maja 2017, 13:56

Jeśli macie problemy z nadmiernym wypadaniem włosów to warto zapoznać się z treścią tekstu poradnikowego ze strony stopwypadaniuwlosow.pl. Zawiera cenne informacje, które mogą okazać się przydatne.

Justi_
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Justi_ » 30 maja 2017, 12:10

Wg mnie bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, czy w diecie nie brakuje witamin i minerałów. Kondycja włosów właśnie świetnie pokazuje, czy dieta jest zbilansowana. Oprócz tego trzeba ograniczyć czynniki, które uszkadzają włosy, np. częste rozjaśnianie. Polecam też zmianę używanej szczotki na Tangle Angel. Ja mam i polecam, bo nie dość, że świetnie rozczesuje, to do tego nie niszczy włosów, nie łamie ich, nie elektryzuje.

jackwelss39
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: jackwelss39 » 13 lipca 2017, 14:24

moja żona ma na tym punkcie fioła. Kupuje pełno kosmetyków na włosy no ale rzeczywiście muszę przyznać że bardzo ładnie i zdrowo się prezentują. Bardzo często dojeżdzają do nas dostawy ze sklepu, zamawia tam same naturalne kosmetyki do włosów. Pewnie to tu tkwi jej przepis na zdrowe włosy

niktjakJA
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: niktjakJA » 16 lipca 2017, 16:32

Moja żona swego czasu też właśnie miała bzika na punkcie kosmetyków do włosów... Dzień bez wizyty w drogerii był dla niej dniem straconym. Przykro było mi patrzeć na to, jak bardzo cierpi z powodu wypadających włosów, gdy żaden z próbowanych przez nią kosmetyków nie pomagał... Dlatego trochę zainteresowałem się tym tematem i postanowiłem sprawić jej urodzinową niespodziankę i umówiłem ją na wizytę w klinice. Pan doktor żywo zainteresował się problemem mojej żony i zdecydował, że najlepszą opcją będzie przeszczep włosów. Chcielibyście widzieć jej radość kilka godzin po zabiegu, kiedy spojrzała w lustro :)

Idealistka
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Idealistka » 17 lipca 2017, 15:14

Odbudowę włosów powinniśmy zacząć od wizyty u dobrego fryzjera, jest masa kosmetyków, które nam w tym pomogą, na pewno coś doradzi. Dobrze jest mieć też swoją wiedzę na ten temat, znalazłam ostatnio ciekawy blog.

osiczka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: osiczka » 31 sierpnia 2017, 12:58

a znacie może ten portal http://pieknieizdrowo.pl/ ? ja ostatnio na niego trafiłam i bardzo mi się spodobał, sporo ciekawych porad i tricków urodowych :)

Wróć do „Sprzedam”