Odbudowa włosów

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
kolia
Milczek
Milczek

Re: Odbudowa włosów

Postautor: kolia » 30 stycznia 2017, 16:05

Ja ciekawą ofertę olejków do włosów widziałam ostatnio w hairlook.pl/odzywki-do-wlosow . Sprawdźcie, być może również i wam się coś z ich oferty spodoba. Dostępne są u nich profesjonalne kosmetyki, więc myślę, że warto z ofertą się zapoznać.

Vexa
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Vexa » 26 marca 2017, 20:02

Ja zaczęłam strasznie tracić włosy, nie wiedząc co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Zaczęłam stosować różne supertalenty z nadzieją, że one w jakimś stopniu powstrzymają ten proces. Moja mama też ma strasznie przerzedzone włosy i zastanawiałam się, czy to aby nie genetyka. Szukałam na taki temat czegoś w internecie i znalazłam ciekawy artykuł.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: drogadozen » 18 maja 2017, 13:56

Jeśli macie problemy z nadmiernym wypadaniem włosów to warto zapoznać się z treścią tekstu poradnikowego ze strony stopwypadaniuwlosow.pl. Zawiera cenne informacje, które mogą okazać się przydatne.

Justi_
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Justi_ » 30 maja 2017, 12:10

Wg mnie bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, czy w diecie nie brakuje witamin i minerałów. Kondycja włosów właśnie świetnie pokazuje, czy dieta jest zbilansowana. Oprócz tego trzeba ograniczyć czynniki, które uszkadzają włosy, np. częste rozjaśnianie. Polecam też zmianę używanej szczotki na Tangle Angel. Ja mam i polecam, bo nie dość, że świetnie rozczesuje, to do tego nie niszczy włosów, nie łamie ich, nie elektryzuje.

jackwelss39
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: jackwelss39 » 13 lipca 2017, 14:24

moja żona ma na tym punkcie fioła. Kupuje pełno kosmetyków na włosy no ale rzeczywiście muszę przyznać że bardzo ładnie i zdrowo się prezentują. Bardzo często dojeżdzają do nas dostawy ze sklepu https://www.ekodrogeria.pl/43-wlosy , zamawia tam same naturalne kosmetyki do włosów. Pewnie to tu tkwi jej przepis na zdrowe włosy

niktjakJA
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: niktjakJA » 16 lipca 2017, 16:32

Moja żona swego czasu też właśnie miała bzika na punkcie kosmetyków do włosów... Dzień bez wizyty w drogerii był dla niej dniem straconym. Przykro było mi patrzeć na to, jak bardzo cierpi z powodu wypadających włosów, gdy żaden z próbowanych przez nią kosmetyków nie pomagał... Dlatego trochę zainteresowałem się tym tematem i postanowiłem sprawić jej urodzinową niespodziankę i umówiłem ją na wizytę w klinice http://www.transplantacjawlosow.pl/ . Pan doktor żywo zainteresował się problemem mojej żony i zdecydował, że najlepszą opcją będzie przeszczep włosów. Chcielibyście widzieć jej radość kilka godzin po zabiegu, kiedy spojrzała w lustro :)

Idealistka
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Idealistka » 17 lipca 2017, 15:14

Odbudowę włosów powinniśmy zacząć od wizyty u dobrego fryzjera, jest masa kosmetyków, które nam w tym pomogą, na pewno coś doradzi. Dobrze jest mieć też swoją wiedzę na ten temat, znalazłam ostanio ciekawy blog http://kosmetykidlawlosow.pl/ właśnie w tym temacie, warto poczytać, może ktoś znajdzie coś w zakresie swoich problemów

Wróć do „Sprzedam”