Meble do mieszkania

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Re: Meble do mieszkania

Postautor: izabela44 » 1 czerwca 2017, 13:48

Ja uważam, że generalnie nie powinno się "zagracać" pomieszczeń. Jeśli sypialnia to np. duża szafa, łóżko, stoliki nocne i to wszystko. Jeśli salon to jakiś narożnik, stolik kawowy i meblościanka itd. W otwartych przestrzeniach lepiej się funkcjonuje i jest dużo przyjemniej.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 27 czerwca 2017, 13:02

To jakie meble należy wybrać zależy przede wszystkim od aranżacji pomieszczeń i Twoje gustu. Warto tez poszukać inspiracji na przykład w internecie. Ja skorzystałam z tego pomysłu i w moim salonie pojawiła się taka meblościanka w białym kolorze. Kiedyś nie byłam przekonana do takiego rozwiązania ale teraz nie wróciłabym już do tradycyjnych komód :)

kamill86
Raczkujący
Raczkujący
Kontaktowanie:

Postautor: kamill86 » 1 lipca 2017, 14:57

Do mieszkania, zwłaszcza mniejszego warto wybrać meble nie tylko ładne, ale i praktyczne. Taki bialy regał będzie w sam raz do mieszkania, czy to do pokoju dziennego, czy do sypialni - jest estetyczny i praktyczny.

Wikoq
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Wikoq » 7 lipca 2017, 09:12

Gdy urządzaliśmy z żona mieszkanie od razu chcieliśmy kupić meble na wymiar żeby wszystko było idealnie dopasowane ponieważ jak kupuje się meble gotowe to nigdy ich się nie dopasuje do powierzchni. Zadanie powierzyliśmy i do tej pory jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi.

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Postautor: Carlos » 10 lipca 2017, 14:30

Ja ostatnio kupiłem sobie bardzo fajne meble do jadalni na stronie ware-house. Jeśli ktoś szuka mebli wysokiej jakości, to zdecydowanie polecam tę firmę. Mają bardzo fajne ceny, miłą obsługę i szybką wysyłkę.

Matilda
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Matilda » 25 lipca 2017, 15:09

Warto zerknąć tutaj krzesloteka.pl.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 31 lipca 2017, 14:13

Jeśli chodzi o stoły to dla mnie genialne są te drewniane od Paul Bunyan. Znacie te produkty ? Moja babcia taki ma i już obiecała mi, że odda mi go jak tylko będziemy urządzać nową jadalnię :) To stół, który spokojnie może służyć wielu pokoleniom, taka ponadczasowa klasyka. Czas realizacji zamówienia to 8-10 tygodni ale warto poczekać :)

michalciechan1
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: michalciechan1 » 11 września 2017, 07:55

Zakup mebli w dzisiejszych czasach nie jest trudny. Wybór bardzo duży a różnice w cenach ogromne. Najtrudniej jest dokonać odpowiedniego wyboru. Ja jak szukałem mebli do kuchni to korzystałem z serwisu Max Kuchnie. Mieli tam fajne porady oraz dobrą wyszukiwarkę salonów meblowych z całej Polski. Udało się mi tam znaleźć odpowiednią aranżację.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: Ajlar » 14 września 2017, 20:14

Zgadzam się, że wybór mebli teraz jest ogromny. Tylko jak jest dużo to własnie ciężko jest coś wybrać :) Ja długo zastanawiałam się nad komodą do sypialni i w końcu trafiłam na fajną w sklepie internetowym http://mebledosalonu.co.pl/ . Oferuja bardzo fajne, nowoczesne meble pasujące do każdego wnętrza.

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Postautor: histeryczka66 » 17 września 2017, 12:48

My zdecydowaliśmy się na zakup w salonie agata, bo mają bardzo fajną ofertę mebli z funkcją relaksu - możecie sobie o nich poczytać na https://www.agatameble.pl/dla-wymagajac ... su-08-2017 - naprawdę ekstra sprawa. Dla mnie salon jest przede wszystkim miejscem wypoczunku i relaksu, dlatego było dla mnie bardzo ważne, by meble tam były dobre jakościowo i wygodne, tak bym się dobrze czuła i mogła odpocząć. Udało się :)

krejzol
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: krejzol » 18 września 2017, 19:55

Jeśli o relaks chodzi to z pewnością warto wstawić jakiś porządny telewizor. Ja szukałem czegoś do swojego salonu i natrafiłem na recenzje ze strony http://nt.interia.pl/testy/news-test-sa ... Id,2381775 . Teraz wiem, za czym warto się rozejrzeć.

Wróć do „Sprzedam”