Meble do mieszkania

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
jacussd44
Raczkujący
Raczkujący

Meble do mieszkania

Postautor: jacussd44 » 20 lipca 2016, 17:39

Szukacie dobrej jakości mebli do swojego mieszkania które nieźle się prezentują ? Jeśli tak to koniecznie zobaczcie na ofertę meble indyjskie które są wysokiej klasy, Indigo Decor ma je w swojej ofercie !

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Re: Meble do mieszkania

Postautor: Irmina30 » 27 lipca 2016, 13:11

Meble indyjskie są całkiem fajne ale trzeba lubić te klimaty aby urzadzić w takim stylu mieszkanie. Mi się bardziej podobają klasyczne meble np takie meble tapicerowane. Wyglądają bardzo elegancko a do tego są wygodne. Mieszkanie powinno być urządzone komfortowo i funkcjonalnie. Oczywiście każdy lubi cos innego. Ja jestem jednak fanką klasyki :)

Elza
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Elza » 5 sierpnia 2016, 12:11

Zerknijcie na atrakcyjna ofertę sklepu onemarket.pl
Mają solidne produkty.
W mieszkaniu kupiłem od nich szafki klasyczne oraz dwie szafy 1-drzwiowe
Polecam.

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: Berenika88 » 11 sierpnia 2016, 11:22

Dzisiaj wybór mebli mamy tak duży, że naprawdę trudno jest się na coś konkretnego zdecydować. Nie mniej jednak mnie osobiście bardzo do gustu przypadły tego rodzaju meble dla młodzieży i dzieci.

adik356
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: adik356 » 16 sierpnia 2016, 13:24

Meble dobrze jest dobrać do wielkości mieszkania oraz całej jego aranżacji. W małych mieszkaniach doskonale sprawdzą się meblościanki. W dużych można zaszaleć z wydzieleniem np. jadalni. Ja lubię styl nowoczesny - także stawiałabym na meble z dużą ilością szkła i chromu.

Milana
Milczek
Milczek

Postautor: Milana » 22 sierpnia 2016, 13:54

Każdy wybiera takie meble, jakie mu się podobają i jakie będą pasować do jego wymarzonego wnętrza. Niektórzy wolą nowoczesne meble, ale na przykład takie meble zabytkowe, również mają w sobie to coś, co może nadać wnętrzu wyjątkowego i niepowtarzalnego wyglądu. Oczywiście jest to przeznaczone raczej dla osób, które lubują się w antykach.

rudanacja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Postautor: rudanacja » 27 sierpnia 2016, 14:56

W pokoju małej księżniczki może znaleźć się prawdziwie godne jej łózko. Zobaczcie na to:) Prawie jak z bajki. Można je kupić na urwis.pl

Obrazek

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: Ajlar » 30 sierpnia 2016, 16:29

Meble indyjskie sa fajne ale trzeba by mieć urządzony dom w takim klimacie żeby wszystko pasowało. Mi się bardzo podobają meble ze skóry naturalnej. Co prawda takie meble nie sa tanie ale sa bardzo trwałe. Ponadto wyglądaja ekskluzywnie i dodają pomieszczeniu uroku. Np taki zestaw bardzo łanie sie prezentuje
Obrazek

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: maciek233 » 1 września 2016, 10:31

Hej, a widzieliście realizacje mebli do mieszkania firmy Komandor? Zaciekawiła mnie ich oferta a planuje w przyszłym miesiącu gruntowny remont i szukam firmy która wykona dla mnie meble do salonu, sypialni i pokoju dziecka. Myślicie, że warto skorzystać z ich oferty?

Raptyszka
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Raptyszka » 4 września 2016, 03:52

A skąd macie sprzęty rtv? Macie jeden ulubiony sklep? Ja zauważyłam, że electro.pl ma jedne z niższych cen i chyba właśnie tam zaopatrzę się w najpotrzebniejszy sprzęt.

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kasia860318 » 7 września 2016, 14:58

Ja niedługo będę urządzać swoje mieszkanie i część mebli chcę kupić z blancmariclo.pl . Marzę o mieszkaniu w stylu prowansalskim a ten sklep ma cudowne mebelki, które idealnie wpasują się w mój gust. Mamy wielki przestronny salon i widną kuchnię. Styl prowansalski będzie tam świetnie pasował.

felka126
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: felka126 » 12 września 2016, 17:29

Jeśli poszukujecie mebli do mieszania, to ja mogę Wam polecić meble drewniane. Szczególnie stoły do jadalni mi się podobają, ale też można znaleźć stoliki kawowe, ławy czy konsolki. Są solidne, a do tego lekkie.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: izabela44 » 15 września 2016, 12:25

Warto zadbać o wszystkie pomieszczenia w domu - także o przedpokój. Meble do przedpokoju można znaleźć w wielu sklepach meblowych. Są dużo bardziej funkcjonalne niż "tradycyjne meble i sporo tańsze niż te robione na wymiar.

Milana
Milczek
Milczek

Postautor: Milana » 19 września 2016, 13:47

Dużym problemem mogą być również meble dla dzieci i młodzieży, w końcu oni mają wyjątkowe wymagania i trzeba je też mimo wszystko dobrze dopasować, a w końcu warto wiedzieć jakie meble młodzieżowe najczęściej wybierano dla dzieciaków i na co powinno się zwracać przy takich zakupach uwagę.

noko
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: noko » 4 października 2016, 10:01

Fajne mebelki do mieszkania może Wam zrobić ta firma: wanzbig.pl. Zajmują się oni robieniem mebli na wymiar do kuchni i innych pomieszczeń. W stylu nowoczesnym albo tradycyjnym.

Wróć do „Sprzedam”