Meble do mieszkania

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Elza
Raczkujący
Raczkujący

Re: Meble do mieszkania

Postautor: Elza » 6 października 2016, 11:07

Sprawdź ofertę sklepu meblowego GAMA.
Znajomi własnie wybudowali dom i kupili tam większość wyposażenia. Bardzo sobie chwalą a pokoje prezentują się naprawdę fajnie.

kamill86
Raczkujący
Raczkujący
Kontaktowanie:

Postautor: kamill86 » 12 października 2016, 12:26

Meble do mieszkania najbardziej opłaca się kupić przez internet - oprócz tego, że ceny w e-sklepach meblowych są niższe, niż w klasycznych sklepach, to poza tym wybór jest znacznie większy, także łatwiej znaleźć odpowiednie dla siebie meble.

laguna
Milczek
Milczek

Postautor: laguna » 16 października 2016, 10:42

W kwestii mebli nie mam wielkich wymagań ? bardziej zależy mi na tym, aby moje dziecko było zadowolone z końcowego efektu. Dlatego obecnie poszukuję ciekawych mebli do dziecięcego pokoju ? ma być wesoło, a jednak nie bardzo kolorowo. Myślicie, że takie meble będą okej:

mniszka
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: mniszka » 26 października 2016, 20:42

Jeśli szukasz wysoko jakościowych mebli to na pewno musisz odwiedzić sklepy meblowe. Znajdziesz w nich topowe marki meblowe jak Vero, Unimebel czy Jafra

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: maciek233 » 28 października 2016, 13:02

A co powiecie na takie krzesło do salonu? Moje ma bardzo style obicie które fajnie komponowało się z moimi meblami. Lubię taki styl klasyczny ponieważ jest on ponadczasowy. Cena wydaje mi się, że też jest w miarę w porządku.

HowardJES
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta
Kontaktowanie:

Meble do mieszkania

Postautor: HowardJES » 1 grudnia 2016, 11:20

Słuchaj koleżanko ja też będe potrzebował mieszkanko na maj - czerwiec. Jak co? to zagadaj i może wspólnymi siłami uda się co? poszukać. Dla mnie najlepsze takie z min. 3 pokojami i miejscem gvdzie można furę przyparkować - no nie koniecznie w centrum ale centrum mile widziane. Jak tam z troim angielskim - dogadasz cię czy nie? Bo ja to tak mniej więcej <<KALI CHCIEĆ KALI MIEĆ>>

marina
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marina » 5 grudnia 2016, 12:30

Słyszeliście już o sklepie Homlando? Mają w ofercie mnóstwo ciekawych mebli i akcesoriów domowych. Jeśli chodzi o meble to znajdziecie u nich propozycje do wyposażenia wszystkich domowych pomieszczeń. Warto się rozejrzeć, po co biegać po mieście i stać w kolejkach w poszukiwaniu mebli? Szkoda czasu, lepiej poszperać na spokojnie w sieci :)

vega195
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: vega195 » 7 grudnia 2016, 16:24

Jeśli szukacie do mieszkania nowoczesnych mebli, to w Poznaniu sprawdźcie meble BlackArt, można je obejrzeć - moim zdaniem prezentują się rewelacyjnie, bardzo elegancko i nowocześnie, zwłaszcza łóżka i meble wypoczynkowe (narożniki, sofy).

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: drogadozen » 18 grudnia 2016, 12:17

Ja mogę dla porównania podać stronę, na której znajdziecie modne i piękne meble kuchenne w nowoczesnym stylu i bardzo eleganckim wzornictwie. Na stronie kuchniewarszawa.com.pl mają ciekawą ofertę. Ja jestem zdania, że warto prześledzić kilka stron przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Krystyna01 » 27 grudnia 2016, 23:29

a co sądzicie o kominkach w salonie? Ja mam taki od niedawna wraz z wkładem i przyznam że to była rozsądna decyzja. Ten wkład dodał charakteru mojej aranżacji czterech ścian i nie mam problemu z jego czyszczeniem z sadzy. Ogrzewam się przed nim w chłodne wieczory. Jak dla mnie mocne 5/5 :)

króliczek234
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: króliczek234 » 29 grudnia 2016, 14:08

Salon z kominkiem na pewno będzie bardzo klimatyczny :) Do tego dodać wygodną sofę, fotele tapicerowane, ładne dodatki, ciepły dywan i naprawdę można stworzyć bardzo ciepłe, przytulne miejsce do spędzania wolnego czasu :)

edyta126p
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Postautor: edyta126p » 2 stycznia 2017, 09:28

Jeżeli poszukujecie komfortowych mebli o unikalnym designie to koniecznie zobaczcie ofertę Meblemix. Sama u nich zamawiam różnego rodzaju produkty do domu. Ich meble są wysokiej jakości wykonania i bardzo komfortowe.

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: Berenika88 » 15 stycznia 2017, 22:26

Jak dla mnie najistotniejszą kwestią przy wyborze mebli, oczywiście poza ich praktycznością i kolorystyką jest to, aby się cicho zamykały. Niestety mój mąż nie należy do najcichszych osób i rano przed pójściem do pracy, zamykają szafki, jest w stanie postawić cały dom na nogi. Wobec czego na pewno takie rozwiązanie jak amortyzator do mebli jest wręcz stworzony dla osób, które mają podobne problemy do moich:)

Matilda
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Matilda » 19 stycznia 2017, 18:26

Tutaj znajdziecie najlepsze opcje - sklep-meblowy-gama.pl :)

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: izabela44 » 30 stycznia 2017, 14:30

Teraz sklepów meblowych jest tak dużo, że spokojnie można wybrać coś dla siebie. Wystarczy tylko dobrze poszukać.

Wróć do „Sprzedam”