Sofa rozkładana z funkcją spania

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
KawaWaniliowa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec
Kontaktowanie:

Sofa rozkładana z funkcją spania

Postautor: KawaWaniliowa » 12 listopada 2012, 14:25

Sofa ostatni rok była cały czas rozłożona i służyła jako łóżko. Wygodna. Rozkładana jak "gąsienica" co sprawia, że nie ma cięć. Po rozłożeniu jest jednolita powierzchnia spania. Sofa jest dwukolorowa, poduszki też są dwustronne.
Nadaje się idealnie do pokoju dziecka, nastolatka, ale również do pokoju gościnnego czy salonu. Sofa jest nowoczesna w wyglądzie, poza tym jest mała, więc wszędzie się zmieści.
Stan oceniam na dobry.

adik356
Raczkujący
Raczkujący

Re: Sofa rozkładana z funkcją spania

Postautor: adik356 » 18 sierpnia 2016, 13:03

Jakoś nie jestem przekonana do zakupu mebli używanych, tym bardziej jeśli chodzi o łóżka. Łóżko zużywa się, nawet jeśli jego stan wizualny jest dobry, to wygniecione gąbki i sprężyny mogą powodować dyskomfort podczas spania.

Raptyszka
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Raptyszka » 30 sierpnia 2016, 09:45

Kupcie sobie jeszcze taki koc młodzieżowy. Koce się przydają, a ładny koc tym bardziej.

marta83
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marta83 » 20 września 2016, 11:05

Ja też uważam, że łóżka dla dzieci powinny być specjalnie dobrane. Musze wyróżniać się nie tylko designem, ale także funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania. Na szczęście coraz więcej producentów przykłada wagę do takich elementów więc jest w czym wybierać.

Awatar użytkownika
Weronika77
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Weronika77 » 5 lipca 2017, 21:45

Można tanio znaleźć nowe meble. Sklepy meblowe dość często ogłaszają promocje i obniżają ceny łóżek i sof. Sofa czy kanapa powinna być nie tylko wygodna ale także pasować do całego wnętrza. W końcu będzie nam służyła przez kolejne lata. Polecam poczytać na zwracać uwagę przy jej wyborze http://jakzrobicremont.pl/jak-wybrac-kanape-do-salonu/ Dzięki temu nie zostaniemy z brzydką i niewygodną kanapą.

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: maciek233 » 11 lipca 2017, 15:50

Taka sofa to idealne rozwiązanie do małych przestrzeni ;) Ostatnio takie rozwiązanie sprawdziło się w pokoju naszego dziecka. Nie jest on za duży, więc chcieliśmy, aby zagospodarować wszystko tak, by nadal zostało dużo wolnej przestrzeni. Zdecydowaliśmy się na taką pufę rozkładaną https://www.meblik.pl/pufa-rozkladana/ która nie dość, że ciekawie wygląda można na niej również spać ;)

MacieX822
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: MacieX822 » 18 lipca 2017, 10:43

Ja mam zupełnie inny styl w domu, do mnie nie pasowałaby taka sofa. Stawiam na nowoczesne szarości i ewentualne zielone dodatki, bardzo fajnie sie to wszystko komponuje. Dużo pomysłów podebrałem ze stronki http://www.meble.mazowsze.pl/ no moze zainspirowałem się jedynie. Jest tam dużo ciekawych propozycji na wystrój każdego wnętrza, polecam również zerknąć na porady jak dbać o własne meble.

Matilda
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Matilda » 25 lipca 2017, 13:54

Tutaj znajdziecie świetną ofertę na meble najlepszych producentów https://sklep-meblowy-gama.pl/pl/

Wróć do „Sprzedam”