SEO

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
marsap
Raczkujący
Raczkujący

SEO

Postautor: marsap » 9 czerwca 2016, 13:56

Nie wiecie co to pozycjonowanie stron internetowych? To dbanie, aby Twoja strona była wysoko w wynikach wyszukiwania Google. My się tym zajmujemy.

aniaola37
Raczkujący
Raczkujący

Re: SEO

Postautor: aniaola37 » 3 stycznia 2017, 17:47

Myślę, że pozycjonowanie jest obecnie nie tyle potrzebne, co konieczne! :) Ja zleciłam pozycjonowanie stron firmie i jestem zadowolona z efektów :)

monimm82
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: monimm82 » 19 lutego 2017, 16:43

Zgadzam się z wami :) Sama zastosowalam odpowiednie pozycjonowanie i dzieki temu zyskuje coraz wiecej klientow.

karolcia1988
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: karolcia1988 » 19 lutego 2017, 22:02

Tu jest kupa świetnych wywiadów i artykułów co nam daje SEO publicrelations.pl. Warto poczytać aby uświadomić sobie jak ważne jest dziś zastosowanie technik SEO/SEM bo bez tego ani rusz. Sam wywiad z Panem Pawłem jest rewelacyjny.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 9 marca 2017, 14:48

Ja też zdaje się na profesjonalistów bo uważam, że w dzisiejszym handlu pozycjonowanie to wręcz obowiązek :) korzystam z skuteczni, które oferują takie udogodnienia jak marketing szeptany czy też pozycjonowanie, albo baner reklamowy w internecie. Można się umówić na indywidualne rozliczenie, firma jest otwarta na nasze pomysły, a oni później opracowują precyzyjny plan działania. Lubię z nimi pracować, a co najwazniejsze widzę efekty tej współpracy. Ulotki ulotkami, ale myślę, że w dzisiejszym nowoczesnym świecie trzeba iść z postępem czasu jeśli chce się odnieść sukces.

bichon
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: bichon » 10 marca 2017, 18:58

Ja też ich polecam. Skorzystałem niedawno z tworzenia strony www, a teraz skuteczni.pl wykonują dla mnie darmową wycenę SEO. Fajna profesjonalna firma, która przede wszystkim słucha potrzeb klienta. Podobnie jak Ty wybrałem swój sposób rozliczenia, są otwarci na propozycje, wiadomo, że w inwestowaniu w firmę ponosi się koszty, ale moje wydatki już się zwracają bo dzięki reklamie na stronie www mam dużo więcej zleceń.

ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ewelina546 » 19 marca 2017, 10:47

Jak nie masz co wymyślić to pomyśl o firmie, gdzie mogą dla Ciebie zbadać pierwotny rynek pod wieloma względami. Ich oferta jest szeroko na pewno znajdziesz coś dla Siebie ciekawego i praktycznego.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 14 kwietnia 2017, 09:41

Ja uważam że decydując się na pozycjonowanie strony warto zlecić to specjalistom.

Adamila021
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Adamila021 » 18 kwietnia 2017, 16:57

SEO obecnie jest niezbędne dla praktycznie wiekszosci firm, działających w internecie, bez tego klienci ich nie zobaczą, więc nie skorzystają z ich usług. Znajoma prowadzi sklep internetowy i sama korzysta z agencji robiącej dla niej seo, więc co nieco mi tłumaczyła na ten temat.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 18 maja 2017, 13:04

Jak widać na rynku działa wiele firm, które pomagają w wypromowaniu firmy w internecie. Ja ze swojej strony mogę polecić Fabryka Marketingu. W ich ofercie poza pozycjonowaniem są także kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, content marketing czy analizy internetowe.

kosmo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Postautor: kosmo » 9 lipca 2017, 16:32

Kampanie SEO mają na celu wygenerować większą sprzedaż danej firmy. Promocja organizacji w wyszukiwarce ma więc wielką moc, bo czytałem, że ponad 96% użytkowników korzysta z Google (to więc podstawowe źródło wiedzy internautów o produktach). By taka kampania SEO przyniosła znaczące efekty, trzeba poprosić o pomoc dobrą agencję marketingu: http://fabrykamarketingu.pl/ . Pracująca ona z lokalnymi, polskimi firmami i ma sporo doświadczenia w tej materii. Skorzystajcie koniecznie z ich fachowej wiedzy.

Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Krystyna01 » 18 lipca 2017, 21:20

Seo jest jedną z metod promocji ale ja bym się skupiła na środowisku lokalnym, bo macie gwarancję że przyciągnięcie klientów nawet na stałe. Firma Berkano Expo http://www.berkano.pl/ ma w tym spore doświadczenie. Organizują profesjonalne stoiska targowe jak i galeryjne , co skutecznie przyciąga uwagę. Zajmują się również materiałami typu POS/POSM. Warto przejrzeć ich ofert

michalciechan1
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: michalciechan1 » 20 lipca 2017, 09:51

A czy przeprowadzenie loterii audio tekstowej jest dobrym pomysłem na promocję? Podobno Motivation Direct robi coś takiego. Zawsze to jakiś pomysł na rozpropagowanie swojej działalności i zachęcenie klientów. Ciekawi mnie taka loteria audiotekstowa https://www.motivationdirect.pl/oferta/loterie-i-konkursy/loteria/. Może wprowadzę to u siebie :)

Wróć do „Inne ogłoszenia...”