zdrowe włosy

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
kolia
Milczek
Milczek

zdrowe włosy

Postautor: kolia » 19 grudnia 2016, 10:49

Hej! :) Jak dbacie o swoje włosy, aby były zawsze lśniące? Macie jakąś sprawdzoną odżywkę? Słyszałam ostatnio sporo dobrego na temat: hairlook.pl - sklep ma ciekawą ofertę i wiele produktów, także na każdy rodzaj włosa coś się znajdzie ;)

Gosiaczek_
Raczkujący
Raczkujący

Re: zdrowe włosy

Postautor: Gosiaczek_ » 27 maja 2017, 16:51

Ja odżywkę nakładam po każdym myciu, czyli właściwie codziennie. Mam też świetną szczotkę - Tangle Angel . Wcześniej większość szczotek mi łamała włosy, a przy tej nie mam takiego problemu. Włosy są gładkie, rozczesane, a co dla mnie szczególnie ważne - nie elektryzują się, bo szczotka ma powłokę antystatyczną.

Klarena
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: Klarena » 6 czerwca 2017, 11:01

O tym, że odpowiednia szczotka jest ważna przekonałam się po przedłużaniu włosów. Kupiłam sobie specjalna pneumatyczną tak aby nie haczyła i ich nie wyrywała ale sam fakt tego w jaki sposób rozczesuje się nią włosy jest zaskakujący. Nie ciągnie i nie wyrywa włosów tak jak zwykłe szczotki z drogerii.

Franciszka27
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Franciszka27 » 22 czerwca 2017, 15:41

Hej, ja stosuje tylko jedwab. Ostatnio też wypróbowałam
Loreal dia richesse i jestem zachwycona. Polecam każdemu.

Mózg
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Postautor: Mózg » 8 sierpnia 2017, 20:27

Kiedy bardziej się zastanowimy, to okazuje się, że pielęgnacja włosów jest dość złożonym tematem. Poza odpowiednimi kosmetykami chcemy mieć każdego dnia przepiękną fryzurę. Pomóc może nam w tym przykładowo brush activ rowenta. Więcej o tym sprzęcie tutaj: http://www.rowenta.pl/STYLIZACJA-W%C5%81OS%C3%93W/Lok%C3%B3wki/BRUSH-ACTIV-VOLUME%26SHINE-CF9530/p/1830006275.

Wróć do „Inne ogłoszenia...”