Pożyczka bez ukrytych kosztów

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
dromader65
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pożyczka bez ukrytych kosztów

Postautor: dromader65 » 28 czerwca 2017, 22:25

Dokładnie. Chwilówka wcale nie musi się równać horrendalnym kosztom, ukrytym kruczkom itp. Można pożyczać pieniądze na uczciwych zasadach, na sowafinansowa.pl, sam wybierasz sobie ofertę, którą chcesz i dopasowujesz ją pod własne możliwości i wymagania, tak abyś mógł być w pełni usatysfakcjonowany.

Magdula88
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Magdula88 » 13 lipca 2017, 21:43

Ja taką pozyczkę znalazłam na stronie mikrorata.pl. Jest tam suwak za pomocą którego sprawdzacie ile musicie zapłacić biorą konkretną kwotę uzależnioną również od okresu spłaty. Wszystko wiecie przed podjęciem decyzji o kredycie i tak według mnie powinno być wszędzie. A nie coś takiego że tu coś dochodzi tu i nagle musicie spłacić dużo więcej.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: szuwarek » 18 lipca 2017, 19:33

Ja korzystałem z listy firm pożyczkodawców chwilówek przez internet. Jedną ważniejszych cech pożyczek chwilówek jest fakt, że można uzyskać je w bardzo krótkim czasie, w całości przez Internet, na dowód i bez BIK. Szybka weryfikacja wniosku bez zbędnych formalności.

Czarna
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Czarna » 22 lipca 2017, 16:30

Dzięki, na pewno rozważe ich ofertę bo przydałoby mi się trochę dodatkowych pieniędzy :)

MacieX822
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: MacieX822 » 24 lipca 2017, 10:27

Po taką pożyczkę najlepiej udać się do banku. Wtedy macie największą pewność co do wybranej pożyczki czy też kredytu gotówkowego.

Awatar użytkownika
marcell
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marcell » 29 sierpnia 2017, 07:22

Wbrew pozorom na pozyczki w bankach rownież warto jest uważać. Przyklad alior bank:
oprocentownie 5%
prowizja ... 33% ..... oczywiśie w reklamie jest podane oprocentownie, o prowizji nie wspominają i jest ona napisana drobnym maczkiem na dole w ofercie.
Sugeruję porównać sobie te wszystkie oferty w porównaniach. Tak aby mieć 100% pewność co do wzięcia kredytu w wybranej firmie. https://www.hiso.pl/kredyty/

monimm82
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: monimm82 » 9 września 2017, 13:51

Są różne stronki z pożyczkami przez internet, na których jest wygodny kalkulator pożyczkowy. Np. do szybkich i łatwych pożyczek takich do 10 tys złotych polecam firmę https://mikrorata.pl , tam na ich stronie mozecie zobaczyć ile będziecie musieli spłacić. A sama pożyczka jak już wspomniałam, bez problemu tam dostaniecie gotówkę

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: maciek233 » 18 września 2017, 09:58

Bardzo dobrze, jeśli firma pożyczkowa nie ukrywa dodatkowych opłat tylko jasno przekazuje je klientowi. Pożyczki są regulacjami prawnymi, dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się jak odstąpić od umowy to zajrzyjcie tutaj https://mini-credit.pl/blog/article/kredyt-darmowy-splata-przed-terminem-i-odstapienie-od-umowy-o-pozyczke-konsumencka-w-swietle-polskiego-prawa. Zapoznałem się z ofertami kilku wiodących firm i moim zdaniem warto sięgać po tego typu pożyczki.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Postautor: Irmina30 » 19 września 2017, 13:43

Niestety, nie kazda firma tak robi - czesto niby jest oprocentowanie 0%, ale sa dodatkowe koszty - przygotowanie pozyczki, prowizja itp itd. Za to niektore firmy maja opcje pierwszej pozyczki - darmowej (czyli faktycznie oprocentowanie 0%). Taka oferte ma np firma https://kredytok.pl/ - mozna smialo pozyczac u nich - wszystko maja jasno napisane w regulaminie co i jak.

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Prostolinijna » 22 września 2017, 23:27

Najczęściej od znajomych słyszałam nazwę credy, www.credy.pl oni mają dobre warunki kredytowania. Powiem Ci, że w sieci mają fajne opinie, także warto się zainteresować takimi okazjami. Generalnie nie ma ukrytych kosztów w pożyczkach wszystko pisze przecież na umowach.

Wróć do „Inne ogłoszenia...”