Pożyczka bez ukrytych kosztów

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
hennry51
Raczkujący
Raczkujący

Pożyczka bez ukrytych kosztów

Postautor: hennry51 » 5 kwietnia 2017, 14:10

Szukacie dobrej oferty pożyczki? Jeśli macie swoje problemy finansowe i chcielibyście dokładnie znać ile was będzie kosztować zaciągnięcie pożyczki to z pewnością pożyczka firmowa z niskim RRSO będzie dla was najlepszym rozwiązaniem. RRSO to rzeczywista roczna stopa oprocentowania, która pozwoli wam w prosty sposób porównać wartość kredytów z innymi firmami. Warto sprawdzić firmę AASA która jak dla mnie jest bezkonkurencyjna w tym przypadku.

raca
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pożyczka bez ukrytych kosztów

Postautor: raca » 10 kwietnia 2017, 15:02

Teraz większość pierwszych pożyczek jest darmowa, chyba ze względu na dużą konkurencję na rynku. Ja brałem kiedyś pożyczkę, ale miałem później trudności ze spłatą i narosły mi spore odsetki. Jeżeli macie pewność, że w terminach dacie radę spłacić zobowiązania, to chwilówka nie jest złym rozwiązaniem.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: rafek34 » 10 kwietnia 2017, 15:43

Porównywarka to dobra opcja, można sobie sprawdzić. Na tej podstawie można podjąć rozsądną decyzję, poza tym warto dokładnie czytać warunki umowy, a niestety nie każdy to robi.

michalciechan1
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: michalciechan1 » 14 kwietnia 2017, 09:01

Pożyczki zazwyczaj są za darmo, chyba że chcesz przedłużyć okres spłaty. Wtedy naliczane są jakieś dodatkowe koszty. Ja pożyczałem. Oddałem w terminie. Jasne warunki umowy, więc nie ma czego się bać :D

aniaola37
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: aniaola37 » 14 kwietnia 2017, 12:45

Takie pożyczki znajdziecie równiez na stronie pozyczkowy-portal.pl. Tam wybierając kwotę pozyczki od razu pokazuje się ile trzeba będzie należy spłacić. Macie do wyboru pełno firm i jak się już zdecydujecie to możecie na tej stronce również złożyć wniosek o pożyczkę.

DanielaMT77
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: DanielaMT77 » 16 kwietnia 2017, 11:26

W przypadku chwilówek, bardzo ważne jest właśnie żeby dokładnie zapoznać się z ich ofertą, żeby nie natrafić na tzw. ukryte koszty. Widziałam, że są także pożyczki bez jakichkolwiek kosztów.

Awatar użytkownika
Weronika77
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Weronika77 » 20 kwietnia 2017, 21:21

Warto korzystać ze sprawdzonych ofert. Porównywanie ofert jest skutecznym rozwiązaniem, jeśli chcemy znaleźć najlepszą ofertę. Zanim podpiszemy umowę pożyczkową, warto zadawać pytania. Dzięki temu będziemy mieli jasność, co do rat i terminów spłat.

buraki
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: buraki » 26 kwietnia 2017, 23:20

Pożyczka bez ukrytych kosztów? na pewno takie są tylko trzeba dobrze czytać wszelkie umowy i prowizje .Szybkie pożyczki przez internet zostały stworzone z myślą o osobach, które nie posiadają dostępu do oferowanych przez banki produktów finansowych, lub nie mogą czekać na dłuższe decyzje banku.

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: loko9 » 1 maja 2017, 13:21

O są takie pożyczki, tylko trzeba dobrze czytać umowy, pytać o koszty prowizje etc, jak wygląda taka pożyczka, kto ma najlepszą na rynku ofertę i jaki czas trzeba będzie ją spłacać? O tym dowiesz się w momencie wpisania odpowiednich danych :)

Vexa
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Vexa » 10 maja 2017, 15:37

Dla porównania masz jeszcze stronę 24pozyczka.pl, gdzie mają w ofercie między innymi chwilówki za darmo, nie wiem jak to dokładnie działa, ale swego czasu ludzie pisali o takich rozwiązaniach na forum. Poczytaj, poszukasz, jak Ci się nie spodoba to wybierzesz gdzieś indziej.

Gosiaczek_
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Gosiaczek_ » 16 maja 2017, 16:18

Wg mnie fajnym pomysłem są pożyczki społecznościowe. Jest to transakcja pomiędzy dwiema osobami - pożyczkodawcą i pożyczkobiorcą. W ten sposób omija się bank czy inną instytucję finansową, która niekoniecznie może chcieć udzielić takiej pożyczki.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 17 maja 2017, 09:58

Wszystko jest dla ludzi, tego typu pożyczki także. W życiu bywa różnie, są takie sytuacje, gdy tego typu pożyczka potrafi nam bardzo pomóc. Ja na przykład jakiś czas temu obudziłam się z ręką w nocniku bo zapomniałam o urodzinach męża, w natłoku obowiązków zawodowych zdarza się i tak. Impreza się udała a ja spokojnie spłacam kredyt. W podobnej sytuacji na pewno warto posiłkować się gotówką z takich źródeł.

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: loko9 » 23 maja 2017, 11:48

No to może w credy24.pl, wam się spodobają warunki. Taka pożyczka nie musi być na ogromnych prowizjach, czy przy dużych kosztach. Często takie pożyczki są pobierane na remont, naprawę samochodu, czy na wszelkie większe zakupy agd, rtv. Jeśli nie martwicie się o spłatę, to można taką kasę pożyczyć.

Alexa
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Alexa » 16 czerwca 2017, 21:11

Jeśli potrzebujesz pożyczki, skorzystaj z oferty na ferratum.pl. A przy okazji weź udział w konkursie i wygraj jedną z wielu nagród. Sprawdź jakie to łatwe, wystarczy wziąć pożyczkę i wysłać hasło związane z wakacjami. I jedna z nagród może być twoja.

ellena263
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ellena263 » 16 czerwca 2017, 22:01

Jeśli potrzebujecie wziąć pożyczkę online, to mogę Wam polecić bardzo fajny i przydatny ranking pożyczek online: ocenbank.pl. W tym rankingu zostały zebrane najlepsze oferty i są opisane dokładne warunki, jakie trzeba spełnić, aby dostać taką pożyczkę.

Wróć do „Inne ogłoszenia...”