Praca za pośrednictwem agencji

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
pusia
Raczkujący
Raczkujący

Praca za pośrednictwem agencji

Postautor: pusia » 23 maja 2017, 10:52

Myślicie, że praca za granicą w firmie Global Service M&A, to gwarancja dobrze płatnego zatrudnienia? Warto takiej zaufać?

aniaola37
Raczkujący
Raczkujący

Re: Praca za pośrednictwem agencji

Postautor: aniaola37 » 12 lipca 2017, 08:47

Kurcze nie slyszalam o tej firmie nic ;/ Ale jezeli jeszcze sie zastanawiasz a moze jestes ksiegowa lub interesuja Cie nieruchomosci to polecam oferty od firmy status http://status.pl/kariera-status/

Dzennika5
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Postautor: Dzennika5 » 13 lipca 2017, 12:05

Jeżeli jeszcze nie wiesz gdzie chcesz pracować to polecam zapoznać się z tematyką programów partnerskich. Umożliwiają one zarabianie w internecie każdemu kto tworzy ciekawe rzeczy i umie przyciągnąć do siebie, do swojego miejsca w sieci jakieś grono odbiorców. Jest to sposób nie tylko na dodatkowy zarobek ale i także, myślę, że jak najbardziej na stałą pracę. Zastanów się nad tym.

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: Berenika88 » 26 lipca 2017, 19:16

Według mnie praca za pośrednictwem agencji jest bardzo dobrym pomysłem, szczególnie jeżeli skorzystamy z takich ofert, jak te dostępne w Avanti Medic https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy . Przede wszystkim bowiem agencja ta oferuje legalne zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Niemiec. Osoba zatrudniona otrzymuje umowę i jest objęta ubezpieczeniem. Poza tym zarobki także wydają mi się naprawdę atrakcyjne.

Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Krystyna01 » 26 sierpnia 2017, 22:25

Niezależnie od rodzaju pracy powinna być ona odpowiednio dobrana i my sami powinniśmy być odpowiednio do niej przygotowani. Warto zapoznać się z ofertą szkoleń Most Wanted, która organizuje takie szkolenia przygotowawcze do pracy. Są to szkolenia z zakresu doradztwa personalnego, także gwarantuje ,że dadzą Wam "kopa" do życia a także pracy :)

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Judyta4 » 19 września 2017, 13:30

Żeby znaleźć dobrą pracę to lepiej wziąć kursy z prawdziwego zdarzenia jak np soyer http://www.soyer.edu.pl/ Ja wzielam dokładnie z integracji sensorycznej- moim zdaniem to najlepsze centrum szkoleniowe z tego zakresu. Mają wielu zagranicznych specjalistów oraz interesujące metody rozwiązywania różnych problemów. Jeśli znów będę mieć czas to pewnie do nich wpadnę :)

Wróć do „Inne ogłoszenia...”