finansowanie i ubezpieczenia

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Narcyz
Raczkujący
Raczkujący

finansowanie i ubezpieczenia

Postautor: Narcyz » 29 czerwca 2017, 14:01

Dzięki tej stronie autoplaza.com.pl kupiłem auto i dowiedziałem się na czym polega ubezpieczenie .

Awatar użytkownika
celeste
Raczkujący
Raczkujący

Re: finansowanie i ubezpieczenia

Postautor: celeste » 30 czerwca 2017, 12:00

Co do finansów i informacji z nimi związanych to mi osobiście ogromna dawkę informacji dostarczają blogi finansowe.

Awatar użytkownika
szymon808
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: szymon808 » 5 lipca 2017, 12:40

co to za spamy???? jaki mają sens
Żaden zdrowy na umyśle człowiek nie może być szczęśliwy,gdyż dla niego życie jest realne,przeto widzi,jak jest ono straszne.

Awatar użytkownika
Pele100
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Pele100 » 24 lipca 2017, 14:06

Jakbyście szukali fajnych ofert ubezpieczeń turystycznych, to polecam spojrzeć np. tu ubezpieczeniadlaturystow.pl. Jest tam naprawdę sporo fajnych porad :)
Nie można oceniać człowieka póki ktoś go nie zdepcze

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Postautor: Carlos » 28 sierpnia 2017, 12:04

Ja aktualnie używam ubezpieczenia należności w swoim własnym biznesie. Często zdarza się tak, że nasz Klient ma kłopoty finansowe albo nie może wypłacić nam pieniędzy za dany towar, dlatego w takim momencie warto mieć takie ubezpieczenie.W takich sprawach specjalizuje się firma KUKE http://www.kuke.com.pl/dla-firm/gwarancje-ubezpieczeniowe/gwarancje-kontraktowe/ która ma wieloletnie doświadczenie na rynku i wykwalifikowaną kadrę. Korzystam z ich usług od kilkunastu miesięcy i ani razu się nie zawiodłem.

Wróć do „Inne ogłoszenia...”