Zwalniający internet

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
kwarcel
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 21515

Zwalniający internet

Postautor: kwarcel » 6 sierpnia 2017, 21:24

Cześć,

macie problemy ze zwalniającym internetem? To ostatnio ogromna plaga wśród moich znajomych i nie ukrywam, że sam jestem niezwykle poirytowany tym faktem. Na szczęście dla nas wszystkich, natknąłem się na bardzo ciekawy artykuł: http://toiowo.eu/zwalniajacy-internet/ dzięki któremu nie tylko jestem bardziej doinformowany, ale przede wszystkim spokojniejszy. Mam stary internet kablowy i podejrzewam, że to właśnie on powoduje ciągłe problemy. Nie wydaje mi się, żeby mogła być inna przyczyna, ponieważ internet tnie się zarówno na kablu, jak i na Wi-Fi. Warto poczytać o światłowodach - ta niesamowita technologia sprawia, że świat znowu idzie do przodu, a w naszych domach już wkrótce internet o prędkości 600Mb/s stanie się normą :)

OgolonyKot
Raczkujący
Raczkujący

Re: Zwalniający internet

Postautor: OgolonyKot » 21 sierpnia 2017, 18:32

Światłowody to świetna sprawa. U siebie mam je założone już od prawie pół roku i jestem bardzo zadowolony z ich jakości :) Swoją drogą wiecie, że profesjonalni gracze też ich używają? Dowiedziałem się tego ostatnio z artykułu na http://gry.interia.pl/newsy/news-top-5-druzyn-esportowych,nId,2427368. Nie spodziewałem się, że ta technologia jest aż tak dobra, żeby na niej polegali najlepsi gracze CS:GO, czy też LoL-a. Osobiście przypomina mi to trochę sytuację z pasami bezpieczeństwa w samochodach: najpierw je stworzono dla samochodów wyścigowych, żeby zapewnić bezpieczeństwo najlepszym kierowcom, a potem dopiero zaczęto je montować w osobówkach. Wygląda na to, że ze światłowodami było podobnie :)

Wróć do „Inne ogłoszenia...”