SZKOLENIE NLP - Potęga świadomego działania + KONKURS

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
fedorian
Raczkujący
Raczkujący

SZKOLENIE NLP - Potęga świadomego działania + KONKURS

Postautor: fedorian » 4 marca 2011, 13:52

Zapraszam Cię na niezwykłe szkolenie NLP.

Na tym szkoleniu dowiesz się, jak zaprogramować swój umysł do osiągania sukcesów w sferze prywatnej i zawodowej. Razem przejdziemy całą drogę utylizacji blokujących Cię przekonań, neutralizacji psychicznych i fizjologicznych blokad, które napotykasz podczas swojego życia prywatnego i biznesowego. Dowiesz się również, jak zakotwiczyć sobie w podświadomym umyśle matryce zachowań, które będą Ci w stanie pomóc podejmować wyzwania i pokonywać napotykane przeciwności. Szkolenie to wiele praktycznych ćwiczeń i wzorców, które pozwalają na błyskawiczne zmiany w nastawieniu do planowanych działań. To również patrzenie na podejmowane lub planowane wyzwania z perspektywy przyszłej przeszłości przy wykorzystaniu techniki linii czasu. To niewiarygodne, co potrafi zrobić umysł, jeżeli dasz mu odpowiednie narzędzia.

Program:

1. Błyskawiczna zmiana przekonań przez zmianę optyki widzenia - Submodalności wzrokowe i ich zastosowanie w praktyce.

2. Filtry poznawcze - Metaprogramy - czyli jak zrobić, żeby ludzie słuchali tego co mówisz.

3. Technologie zarządzania emocjami: Kotwiczenie stanów emocjonalnych.

PRZYJDŹ KONIECZNIE. WSTĘP TYLKO 50 ZŁ DO 10.03.2011.
REZERWACJA MIEJSCA: http://nlpbiznesplus.pl/oferta/otwarte/szkolenie-1

Dołącz do nas na facebook http://www.facebook.com/nlpbiznesplus i wez udzial w konkusie-> nagroda ksiazka Alpha Human (szczegoly wkrotce na profilu)

Awatar użytkownika
vash
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Re: SZKOLENIE NLP - Potęga świadomego działania + KONKURS

Postautor: vash » 4 marca 2011, 14:59

Umysłu nie da się zaprogramować głupcze.

1. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

2. Sztuka erudycji.

3. Metody radzenia sobie ze stresem.

Awatar użytkownika
paszczak000
Administrator
Administrator
Znak zodiaku: Panna
Nasza Klasa: 162689
Kontaktowanie:

Postautor: paszczak000 » 5 marca 2011, 10:08

Ci NLPowcy to jakaś plaga... :|
"Nobody will ever need more than 640k RAM!" -- Bill Gates, 1981
"Windows 95 needs at least 8 MB RAM." -- Bill Gates, 1996
"Nobody will ever need Windows" -- logical conclusion

fedorian
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: fedorian » 5 marca 2011, 15:06

Forum Otwartych Umysłow:) buhahahahaha...
siedźcie sobie dalej w swoich pudełeczkach...

Pozdrawiam

fedorian
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: fedorian » 5 marca 2011, 20:10

Obrażanie się jest mi obce:) natręctwo i spam również- zamieściłem jedno ogłoszenie w dziale "inne ogłoszenia" do tego przeznaczonym (obok nauki jazdy i innych).
Bardziej zdziwienie- "forum otwartych umysłów", a jesteście- przynajmniej do tej pory- bardzo zamknięci:)
Pyskowanie? Oczywiście- "Umysłu nie da się zaprogramować głupcze. ", ale ze strony forumowiczów...

@vash- jeśli postrzegasz "programowanie" wyłącznie poprzez pryzmat informatyki to rzeczywiście- nie zaprogramujesz sobie systemu Linux w umyśle...
1,2 i 3 - kwestia nazewnictwa- o to Ci chodzi?

@Paszczak000 co masz na myśli pisząc "plaga'?

@kkasia
-"To nlp to oszuści i najciągasze."- generalizacja zamiast "nlp" możesz wstawic "lekarzy" "księży" etc. to tak jak mówienie, że "każdy Polak to złodziej".
- "Moja ciocia poszła na jedno i kazali chodzić na inne i wyciągają kasę... :/". Czy Twoja Ciocia była na szkoleniu organizowanym przez naszą firmę? Jeden informatyk robi dobrą robotę, inny zdziera kasę i oszukuje- w każdej branży to się zdarza.
-"Oj i obraza..." - oj tam oj tam.... poza za tym to jest tzw. czytanie w myślach- Ty wiesz, że się obraziłem...

Ktoś z Was był na chociaż jednym szkoleniu NLP?

Dzięki i pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Olbi
Przyjaciel
Przyjaciel
Znak zodiaku: Waga
Kontaktowanie:

Postautor: Olbi » 6 marca 2011, 14:52

@fedorian
Nie każdy umysł da się zaprogramować, o czym może świadczyć upadek komunizmu w Polsce i całej Europie Środkowej i części Wschodniej.

fedorian
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: fedorian » 6 marca 2011, 16:24

Olbi pisze:@fedorian
Nie każdy umysł da się zaprogramować, o czym może świadczyć upadek komunizmu w Polsce i całej Europie Środkowej i części Wschodniej.

Ale jaki to ma związek? oprócz związku radzieckiego...

Czy wiesz czym jest programowanie umysłu?

Poza tym nie rozumiem o co Ci chodzi, bo ja napisałem, że na szkoleniu dowiesz się "jak zaprogramować swój umysł do osiągania sukcesów w sferze prywatnej i zawodowej."

fedorian
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: fedorian » 7 marca 2011, 01:35

Zgadzam się ze strangerem wypowiedz Olbiego nie jest dla mnie zrozumiala:)

Odpowiedzcie proszę na moje pytanie- czy ktoś z Was był chociaż na jednym szkoleniu NLP?

Awatar użytkownika
vash
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: vash » 9 marca 2011, 13:18

@fedorian

Chłopcze czy też dziewczę, gdyż nie przedstawiona nas sobie pozwolisz i będę się do Ciebie zwracał per Głupcze.

Co do hasła przewodniego "Forum Otwartych Umysłow:)", nie do końca rozumiem wartość Twojego komentarza "(...)hahahaha(...)". Ani do kogo było ono skierowane, jeśli już się wypowiadasz prosiłbym być kierował swe myśli bezpośrednio do jednostek które masz na myśli. Gdyż za slogan mogą odpowiadać zasadniczo osoby odpowiedzialne za forum.

Poza tym, może i obrażanie się jest Ci obce ale kogoś już nie, zresztą dostrzegam w Tobie pewne problemy ze zrozumieniem czytanej treści. Aczkolwiek miło, że postanowiłeś się w późniejszym czasie zreflektować. I dodałeś jakąś bardziej wartościową treść.

Twoja argumentacja, iż to nie jest spam jest w mojej ocenie chybiona, miło iż zadałeś sobie trud na odnalezienie odpowiedniego miejsca na forum ale sądzę iż wynika to tylko z twoich obowiązków i wcześniejszych instrukcji.

Niemniej przechodząc do merytorycznego punktu dyskusji.

Pyskowanie a określenie kogoś per głupiec.

- Nazwanie kogoś głupcem (głupiec - osoba ograniczona i naiwna) jest tylko ukierunkowanie swoich poglądów na czyjś temat. O ile ograniczenia nie jestem do końca stwierdzić, to agitowanie na rzecz NLP świadczy o naiwności. Zatem musisz zrozumieć, iż nie zamierzałem Cię obrazić ani tym bardziej komplementować. A, że Twoja wiedza jest jaka jest muszę teraz to wszystko wytłumaczyć.

Posiadanie otwartego umysłu a bycie zamkniętym.

- Twoja opinia wywodzi się wciąż z nad interpretacji treści, ta zaś tyczy się formy w jakieś się znalazłeś na forum. W mojej ocenie wystarczyłoby dodać dzień dobry, kilka słów na swój temat a potem zapraszać.

Postrzeganie programowania.

- Primo w treści słowo programowanie nie występuje w apostrofach.

- Secundo słowo programowanie nie jest stricte związanie z dziedziną informatyki mimo. iż z niej się wywodzi i zostało zaadaptowane do innych czynność. Mowa tutaj, iż obmyślenie programu, czyli chronologicznych punktów jakiegoś spotkania też jest nazywane programowaniem ale to raczej wynika z gramatyki języka polskiego. Co do umysłu, to umysł można wyszkolić, wytrenować, przygotować ale na litość boską nie programować zwłaszcza w kontekście jaki to zostało wykorzystane w Twoim ogłoszeniu. W każdym przykładzie programowanie opiera się na wykonywaniu zbioru instrukcji, przez daną maszynę lub abstrakcyjny byt a człowiek do tego nie należy.

A piszę to dlatego, iż osoba która wiodła prym w tego typu eksperymentach nigdy nie była pliska takiemu określeniu, wierzę, iż wiesz kogo mam na myśli.

- A teraz na temat Twojej bystrości i ripost ciętych, system Linux został zaprogramowany w czyimś umyśle. (Nie oczekuję byś zrozumiał, bo mało jest osób które parające się NLP wiedzą coś na temat programowania).

Bycie erudytą a przekazanie myśli.

- Chodzi mi o mieszanie ludziom w głowach, stosując wysublimowane marketingowe określenia rzeczy prostych jak przysłowiowy cep. Przez co mylnie mogą odebrać przedstawioną informację.

Q:Czy wiesz czym jest programowanie umysłu?

Chętnie wysłucham odpowiedzi na to pytanie.

Q: Czy ktoś z Was był chociaż na jednym szkoleniu NLP?

Ja byłem.

fedorian
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: fedorian » 13 marca 2011, 19:06

@vash
Mimo ciekawej stylizacji Twojej wypowiedzi zatrzymałem się na trzecim akapicie...
Szkoda czasu na ścieranie się.
Wychodzisz z założenia "ja wiem najlepiej" chcesz mnie przekonać do swojej racji. Masz rację. Każdy ma rację, bo prawda jest taka jak ktoś wierzy, że jest.
Przekonywanie Cię na siłę nie ma sensu, bo za wszelką cenę chcesz mi coś udowodnić... ale co?
Ja biorę coś bawię się tym, sprawdzam bez oceny i stosuję jeśli to dla mnie działa. Ty jesteś osadzony w świecie schematów i definicji.

Smutne jest to, że Twój czas jest tak mało dla Ciebie cenny i marnujesz go na pisanie tak długich postów, których nawet nie przeczytam, ze względu na własną ekonomię czasu.

@kkasia
Najpierw piszesz, ze to Twoja ciocia była na szkoleniu, później, że to Ty byłaś...
Masz w podpisie:
"Jestem wolna i szukam faceta! Chętnych zapraszam na PW ;-)"

Może uporządkuj swoje tożsamości, później wyskocz z virtuala do reala, szybciej sobie kogoś znajdziesz. A tak tracisz czas na zlośliwości...
Tylko nie pomyl real z tesco:)

Kim był wielki NLP-owiec?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
vash
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: vash » 14 marca 2011, 01:23

@Fedorian

A tak przyjemnie się czytało do momentu kiedy podjąłeś się oceny mojej osoby. I nie mam na myśli tutaj tego, że może jest chybiona czy też prawdziwa ludzie co mnie otaczają mogą to stwierdzić.

Miło że czerpiesz z życia to co dla Ciebie dobre, jednak to, że coś Tobie pomogło nie oznacza, iż koniecznie powinieneś to przekazywać innym. Wpajać im swoje racje i poglądy. Szkoda, że nie przeczytałeś do końca gdyż mógłbyś się czegoś może nauczyć. Ale jeśli Twoja optymalizacja polega na pobieżnym zapoznaniem się z tematem, w mojej opinii nie jest dobre.

Nie nazwał bym go tak, prekursor może. Pawłow.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 5 lipca 2017, 16:48

Jeśli szukacie dobrych badań marketingowych, to możecie zajrzeć sobie do http://cbmtest.pl/oferta-badan-marketin ... zy-klient/ . Jest to dobra i doświadczona firma, więc uważam, że także ich usługi są warte polecenia.

Wróć do „Inne ogłoszenia...”