SZKOLENIE NLP - Potęga świadomego działania + KONKURS

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Awatar użytkownika
vash
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Re: SZKOLENIE NLP - Potęga świadomego działania + KONKURS

Postautor: vash » 14 marca 2011, 01:23

@Fedorian

A tak przyjemnie się czytało do momentu kiedy podjąłeś się oceny mojej osoby. I nie mam na myśli tutaj tego, że może jest chybiona czy też prawdziwa ludzie co mnie otaczają mogą to stwierdzić.

Miło że czerpiesz z życia to co dla Ciebie dobre, jednak to, że coś Tobie pomogło nie oznacza, iż koniecznie powinieneś to przekazywać innym. Wpajać im swoje racje i poglądy. Szkoda, że nie przeczytałeś do końca gdyż mógłbyś się czegoś może nauczyć. Ale jeśli Twoja optymalizacja polega na pobieżnym zapoznaniem się z tematem, w mojej opinii nie jest dobre.

Nie nazwał bym go tak, prekursor może. Pawłow.

kolia
Milczek
Milczek

Re: SZKOLENIE NLP - Potęga świadomego działania + KONKURS

Postautor: kolia » 5 lipca 2017, 16:48

Jeśli szukacie dobrych badań marketingowych, to możecie zajrzeć sobie do http://cbmtest.pl/oferta-badan-marketin ... zy-klient/ . Jest to dobra i doświadczona firma, więc uważam, że także ich usługi są warte polecenia.

Wróć do „Inne ogłoszenia...”