Co czytacie?

To jest dział dla każdego kto lubi multimedia. Znajdziesz tutaj rozmowy na temat muzyki, filmu, teatru, fotografii oraz różnych książek. Opowiedz czego lubisz słuchać lub oglądać.
Awatar użytkownika
paszczak000
Administrator
Administrator
Znak zodiaku: Panna
Nasza Klasa: 162689
Kontaktowanie:

Postautor: paszczak000 » 20 maja 2009, 09:04

drastik pisze:aktualnie czytam (po raz drugi):

Bo za pierwszym razem nie zrozumiałeś? :P
"Nobody will ever need more than 640k RAM!" -- Bill Gates, 1981
"Windows 95 needs at least 8 MB RAM." -- Bill Gates, 1996
"Nobody will ever need Windows" -- logical conclusion

Awatar użytkownika
drastik
Bywalec
Bywalec
Znak zodiaku: Bliźnięta
Nasza Klasa: 1524493
Kontaktowanie:

Postautor: drastik » 20 maja 2009, 15:07

Z nadmiaru wolnego czasu czytam :P książke generalnie polecam :) jeśli ktoś lubi tego typu literaturę
sie popsuła sygnaturka :( kiedyś zrobię taką samą jak miałem :)

Awatar użytkownika
paszczak000
Administrator
Administrator
Znak zodiaku: Panna
Nasza Klasa: 162689
Kontaktowanie:

Postautor: paszczak000 » 21 maja 2009, 09:33

A o czym to jest? Ja ostatnio czytam tylko skład chemiczny tego co zjadam.
"Nobody will ever need more than 640k RAM!" -- Bill Gates, 1981
"Windows 95 needs at least 8 MB RAM." -- Bill Gates, 1996
"Nobody will ever need Windows" -- logical conclusion

Awatar użytkownika
Patrycja
Przyjaciel
Przyjaciel
Znak zodiaku: Wodnik
Nasza Klasa: 172935
Kontaktowanie:

Postautor: Patrycja » 21 maja 2009, 10:09

a ja ostatnio czytałam "Zmierzch". chcialam przeczytac dalsze czesi, kolejna lezy na polce, ale nie mam czasu..

Awatar użytkownika
drastik
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: drastik » 24 maja 2009, 23:47

Paszcza: autorem książki jest Henryk Niewiadomski - szef mafii wołomińskiej, ktory opisuje po kolei co i jak, jak doszedl do tego co mial, opisuje swoja walke z sądami itp.

Awatar użytkownika
bubzon
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Kontaktowanie:

Postautor: bubzon » 24 maja 2009, 23:57

drastik pisze:Paszcza: autorem książki jest Henryk Niewiadomski - szef mafii wołomińskiej, ktory opisuje po kolei co i jak, jak doszedl do tego co mial, opisuje swoja walke z sądami itp.

Nawet nie wiedziałem, że dziad napisał książkę. On wyszedł już z więzienia? Zawsze twierdził, że to jego brat był szefem. Polecam odcinek o nim, który się pojawił w cyklu alfabet mafii.

Awatar użytkownika
drastik
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: drastik » 25 maja 2009, 01:34

Bubzon: można powiedzieć, że wyszedł już ze 2 lata temu, chociaż już szans na powrót za kratki nie ma:
Henryk Niewiadomski ps.Dziad (ur. 1948 w Warszawie w dzielnicy Praga Północ, zm. 30 października 2007 w więzieniu w Radomiu) – polski przestępca podejrzany o ścisłe kierownictwo gangu wołomińskiego, z wykształcenia stolarz.
Wikipedia.pl

Awatar użytkownika
przemasisko
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: przemasisko » 25 maja 2009, 17:48

drastik pisze:Z nadmiaru wolnego czasu czytam :P

Pozazdrościć tego wolnego czasu :marzyciel:

Ja czytam aktualnie Cienką czerwoną linię...
Love is darkness...

mandragora
Raczkujący
Raczkujący

co teraz czytam

Postautor: mandragora » 12 czerwca 2009, 16:25

Ślepą sowę Sadeqa Hedajata, poza tym Tomkowe historie Olafa Tumskiego (na głos dla bratanicy, chociaż dla siebie też:) z goneta.net a na okoliczność trwającej sesji jakieś syfy z gramatyki angielskiego i writingu:/

Sasandra
Milczek
Milczek

Postautor: Sasandra » 15 lipca 2009, 11:58

Ja lubie czytać różne Dzienniki,Pamietniki o Narkomankach,Nimfomankach,Przestępcach,Alkocholkach,Złodziejach...Książki opowiadające o prawdziwym życiu,nie tylko z tej dobrej strony...i co potrafie sobie wyobrazić,.. Takie Książki daja mi do myślenia o ludziach i o tym jak muszą zarabiać na kawałek chleba.Jak bardzo muszą zejść na dno żeby ktoś im pomógł,i jak bardzo w niektórych sytuacjach sie niepotrzebnie poniżają i marnują sobie caaałe życie,kawałek po kawałku.

kira
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kira » 27 lipca 2009, 16:31

drastik pisze:Paszcza: autorem książki jest Henryk Niewiadomski - szef mafii wołomińskiej, ktory opisuje po kolei co i jak, jak doszedl do tego co mial, opisuje swoja walke z sądami itp.

Musi być bardzo ciekawe. Korci mnie żeby przeczytać. Akurat do mojego kierunku nieźle pasuje.
Ja ostatnio czytam jedynie książki z psychiatrii i o uzależnieniach. Ale to z zainteresowania, nie z przymusu;) Generalnie lubię książki, które coś wznoszą, dzięki którym mogę się chwilę zastanowić nad życiem. Ostatnio jednak z nadmiaru pracy, książki schodzą trochę na bok..

midori
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Postautor: midori » 21 września 2009, 04:10

Ja ostatnio natknęłam się na wydawnictwo Goneta.net (koleżanka mi poleciła). Zajmują się wydawaniem utworów dobrze zapowiadających się artystów. Tomik poezji "Apokalipsa" Marty Gracz po prostu wgniótł mnie w ziemię. Mogę z całą pewnością polecić to wydawnictwo osobom, które chcą obcować z troszkę "ambitniejszą" literaturą.

Awatar użytkownika
Jacu$
Przyjaciel
Przyjaciel
Znak zodiaku: Wodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Jacu$ » 21 września 2009, 16:15

Odkąd skończyłem naukę raczej rzadko czytam "normalne" książki. Przeważnie są to jakieś opracowania techniczne z dziedziny elektroniki lub informatyki. Siedząc ostatnio w weekend na dyżurze (raczej nic się wówczas nie dzieje) ściągnąłem z jakiegoś chomika książkę (w formacie .doc) i z przyjemnością przeczytałem.
Paulo Coehlo - Alchemik.
Książka, choć krótka, zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Jak ktoś ma wolną chwilę, to szczerze polecam. Zwłaszcza tym, którzy chcą wziąć los w swoje ręce, ale boją się porażki. Może ta powieść zmotywuje ich do działania.
Jacu$

Awatar użytkownika
drastik
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: drastik » 22 września 2009, 21:23

kira pisze:

Musi być bardzo ciekawe. Korci mnie żeby przeczytać. Akurat do mojego kierunku nieźle pasuje.

Polecam tą książkę :) Można ją nawet nabyć nie drogo (ja za swoją zapłaciłem 6zł + wysyłka) na allegro :) a cena z tyłu książki głosi że powinna kosztować bodajże 29zł :)

Podobnie jak Jacu$ mogę polecić do przeczytania Alchemika, kapitalna książka, i dobrze się ją czyta :)

bandyta
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Postautor: bandyta » 23 września 2009, 01:42

A ja bardzo lubię książki historyczne - teraz wpadła mi do rąk pozycja 22 czerwca 1941. Z jednej strony ma ukazać przyczynę klęski ZSRR, a z drugiej podważyć Lodołamacz, który dla wielu stał się swego rodzaju biblia w tej materii - ciężką pracę wykonał autor

Wróć do „Multimedialnie”