Gdzie kupujecie ubrania

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Milana
Raczkujący
Raczkujący

Re: Gdzie kupujecie ubrania

Postautor: Milana » 12 września 2016, 12:46

Ubrania kupuje różnie. Jak mam czas to chodzę po sklepach, ale często też korzystam z ofert sklepów internetowych, a tam w końcu można znaleźć spory asortyment i dosłownie dla każdego. Niedawno oglądałam całkiem spory wybór ma Modbis., co dało mi dość sporo do myślenia, bo dzięki takim i podobnym sklepom kobiety są w stanie kupić to, czego często brakuje w sklepach stacjonarnych.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 10 października 2016, 08:40

Oj różnie, czasem internet, czasem sieciówki. Bardzo lubię factory, bo tam perełki można znaleźć za grosze.

manikan
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: manikan » 17 października 2016, 19:13

ja ostatnio tylko kupuję przez internet i znajduję fajne ciuchy, ostatnio szukałam koszul dla siostry.

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Judyta4 » 12 listopada 2016, 14:32

Ja ostatnio bardzo polubiłam markowe ubrania z Usa, bo znacznie różnią się fasonem i jakością wykonania niż tu w Europie. Moja ostatnia zdobycz to torebka i czapka z Victoria's Secret ,które mnie niesamowicie oczarowały. Owszem, to nie są tanie rzeczy ale warto zapłacić raz porządnie i cieszyć się nimi przez dłuższy czas. Teraz znowu przychodzi zima więc pewnie zakupię tam kurtkę. Wypatrzyłam sobie tą od Calvina Kleina bo na stronie prezentuje się świetnie. Przesyłki przychodzą szybko więc zdążę przed pierwszym śniegiem :)

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: Berenika88 » 26 stycznia 2017, 10:36

Ja generalnie jeżeli chodzi o odzież obuwie, preferuję sportowy styl. Dlatego też tak bardzo przypadłą mi do gustu oferta w sklepie domenasportowa.pl. Można tam bowiem znaleźć wiele świetnych produktów, w różnych fasonach, przy czym świetnie sprawdzą się one nie tylko w przypadku uprawiania przeróżnych sportów.

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 26 stycznia 2017, 13:49

W selfieroom.pl widziałam ciekawą ofertę jeśli chodzi o ubrania. Sprawdźcie, być może wam też coś się spodoba z dostępnej u nich oferty. Według mnie buki oferuje bardzo ciekawe kolekcje, no i naprawdę szeroki wybór ubrań.

kosanoztra
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: kosanoztra » 26 stycznia 2017, 21:49

Oczywiście, że zwracam na to uwagę. To, że ubrania są tańsze wcale nie oznacza, że są gorszej jakości. Ceny są czasami niskie a ubrania naprawdę porządne. Sprowadzają je z Turcji.

Jaro
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Jaro » 29 stycznia 2017, 13:30

Ja lubię odzież sportową i markową... Ostatnio kilka rzeczy udało mi się kupić. Generalnie coraz więcej kupuję w internecie niż w normalnych sklepach. To duża oszczędność czasu.

ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ewelina546 » 6 lutego 2017, 19:55

Ubrania często kupuje w sieci, ale tak samo dodatki. Ostatnio szukałam torebki damskiej listonoszki i właśnie najszybciej tam znalazłam. Fajne i praktyczne. Moim zdaniem warto szukać i znaleźć czasem coś fajnego.

majka.mitrega
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: majka.mitrega » 10 lutego 2017, 15:21

Bardzo często kupuje w internecie, jest duży wybór. Jak się interesujecie modą to warto czytać modowe portale takie jak ten: baan.pl. Można się wiele dowiedzieć np. jak wyszczuplić optycznie sylwetkę i pomniejszyć optycznie biust.

megy
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: megy » 23 lutego 2017, 12:58

Ja szukam ubrań w sieci. Do niedawna zawsze kierowałam się na strony dużych sieciówek ale od jakiegoś czasu przez słabą jakość ubrań szukam ciekawych rzeczy w tego typu sklepach i póki co jestem bardzo zadowolona.

Jaro
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Jaro » 26 marca 2017, 19:59

Zajrzyj też do mimionline.pl. To sklep internetowy z odzieżą dla kobiet od polskiego producenta. Oryginalne i komfortowe rzeczy. Sukienki szczególnie mi się podobają!

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Ombre_Clothing » 12 kwietnia 2017, 13:59

Witajcie! Jakość ubrań to ważny, jak nie najważniejszy punkt decydujący o wyborze konkretnego sklepu/marki. Mamy nadzieję, że nie będzie to nietaktem, że sami się polecimy jako sklep godny uwagi. Na wstępie dodamy, że naprawdę mamy do tego powody ;) Specjalizujemy się w modzie męskiej i wiemy o niej WSZYSTKO. A oferowane przez nas produkty są w niskich cena, a także super jakości. Warto nas sprawdzić i wybrać coś dla siebie.
Znajdziecie nas tu :arrow: j.mp/Ombre__PL
W razie pytań służymy pomocą :)
Moda męska, jesteśmy tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL :)

witrek78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Postautor: witrek78 » 26 kwietnia 2017, 21:50

Ja uważam, że ciekawe, modne, a co najważniejsze tanie ubrania można kupić w ciucholandach. Fakt wymaga, to sporo pracy i cierpliwości, ale często można trafić na prawdziwe perełki. Ważne jest, żeby postawić na sprawdzone sklepy i hurtownie. Wiele ciekawych opinii ma hurtownia odzieży Second Trade. Ten importer odzieży używanej ma fajny cennik i sporo rzeczy można zrobić przez internet.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: drogadozen » 1 maja 2017, 21:54

Nie zawsze można wystąpić w czymś z ciucholandu. Ja na swój ślub cywilny kupiłam sobie sukienkę ze strony showtrend.pl. Jak natrafi się na promocję, można kupić elegancką, markową sukienkę za całkiem przyzwoite pieniądze. Lubię zaglądać na stronę, bo mają naprawdę świetne rzeczy.

Wróć do „Problematycznie”