wątroba a leki

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

wątroba a leki

Postautor: drogadozen » 27 marca 2017, 02:31

Jakiś czas temu choróbsko rozłożyło mnie nie na żarty - przyjmowałem tonę leków. Zastanawiam się jak to jest jeżeli chodzi o stan wątroby- nie pomyślałem, żeby stosować jakieś leki osłonowe czy coś w tym stylu. Teraz zastanawiam mnie czy nie powinienem jej jakoś podleczyć - poczytałem tutaj essentiale.pl/watroba trochę na ten temat i już wiem, że leki negatywnie wpływają na jej stan. Jak zregenerować wątrobę po takich "przeżyciach"?

Celinka
Raczkujący
Raczkujący

Re: wątroba a leki

Postautor: Celinka » 31 marca 2017, 11:26

No nareszcie zmądrzałeś, może trochę późno, bo z wątrobą nie ma żartów.

herok24
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: herok24 » 10 kwietnia 2017, 14:15

wątroba to dość poważne narząd - myślę, że lepiej niż brać leki o wiele lepiej jest zmienić dietę i odstawić alkohol.

Villemo88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Postautor: Villemo88 » 16 maja 2017, 11:14

Wątroba ma zdolność regeneracji, więc warto jej pomóc w przyspieszeniu tego procesu. Natomiast na przyszłość proponuję pamiętać o tym aby nie bagatelizować pierwszych objawów choroby, bo wtedy możemy wspomagać się naturalnymi preparatami które nie będą negatywnie wpływać na wątrobę, a sprawnie pozbędą się infekcji. W naszej rodzinie od jakiegoś czasu królują preparaty które poleciła nam lekarka, są to naturalne produkty, bez substancji chemicznych, cukrów czy alkoholu. Na ich stronie możemy poznać kilka ciekawych porad, jak uniknąć choroby, i jak skutecznie sobie z nią radzić.

polina
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: polina » 19 maja 2017, 10:18

Na stronie szczesliwawatroba.pl znajduje się ciekawa ulotka poświęcona tematowi wątroby. Warto zapoznać się z jej treścią i zdr=obyć trochę informacji na jej temat.

smarkata
Milczek
Milczek

Postautor: smarkata » 31 maja 2017, 17:19

Nie od dziś wiadomo, ze leki niszczą wątrobę i żołądek. Ostatnio dowiedziałam się że na wątrobę jest świetny lek ziołowy LIV 52. Znalazłam go sklepie internetowym. Jest to sklep indyjski.

buraki
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: buraki » 27 czerwca 2017, 18:07

czasami jak się ma np pleśniawki to trzeba wziąc leki, ale warto wspierać przy tym wątrobe, jak dla mnie to jakaś katorga, ale może warto jednak sięgnąć wtedy po sprawdzony lek

kolia
Milczek
Milczek

Postautor: kolia » 11 sierpnia 2017, 16:34

Szukając skutecznego leku na konkretną dolegliwość, moim zdaniem warto zajrzeć do https://tomipomaga.pl/ . W portalu można opiniować konkretne leki oraz potwierdzać ich skuteczność, dzięki czemu inni użytkownicy szybciej będą mogli wybrać skuteczny lek. Sprawdźcie, może i was ten portal zainteresuje.

Awatar użytkownika
marcell
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: marcell » 14 sierpnia 2017, 11:29

Jesli bierze się leki, które obciażają wątrobę to jasne, że trzeba ją wspomagac. Powinna być to odpowiednia dieta. Czasami warto jest przyjąć jakiś lek. Albo ten z fosfatydylocholiną albo lek z ostropestem plamistym. Dobre są
essentiale
essentiale forte
chlorella
arktyczny korzeń
czy aloes
Suplementów do odbudowy wątroby jest w aptekach sporo: https://www.cefarm24.pl/ochrona-i-odbudowa-watroby.html

Wróć do „Problematycznie”