Zaręczyliśmy się

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
krysk
Raczkujący
Raczkujący

Re: Zaręczyliśmy się

Postautor: krysk » 25 kwietnia 2017, 08:08

Aż sama sobie przypomniałam ile to było zamieszania podczas przygotowań do ślubu...Ślub to wyjątkowe wydarzenie. Musi zostać dobrze zorganizowany.Nasi znajomi mieli ostatnio w hotelu Forum w Lublinie. Super się wybawiłam. Duża sala, ładnie wyposazona jest tezparking! a pozatym ssuper jedzenie, my sami teraz planujemy tam chrzciny zrobić

Elza
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Elza » 27 kwietnia 2017, 08:28

No to teraz przed wami etap planowania wesela.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 27 kwietnia 2017, 20:51

Gratulacje ! To teraz czeka was dużo przygotowań. Jak już je zaczniecie to polecam wam sprawdzenie oferty probitus.pl. Znajdziecie tam nie tylko bardzo duży wybór zaproszeń na ślub ale i bogatą ofertę na zawieszki na alkohol (wódkę weselną), czy też winietki na stół . Generalnie wszystko co istotne w jednym miejscu :)

maksi
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: maksi » 8 czerwca 2017, 19:19

I ja składam gratulacje :) Teraz ciekawy czas przygotowań :) Jeśli nie macie jeszcze wybranej sali weselnej to ze swojej strony polecam przepiękną salę balową w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Profesjonalny serwis podczas przyjęcia, smaczna i wykwintna kuchnia. Na zewnątrz bajkowy ogród, w którym można też wyprawić przyjęcie weselne :)

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: julkak » 15 lipca 2017, 22:35

Również gratuluję :)
Teraz penie będziecie szukać sali weselnej a to nie jest łatwe zadanie :)Dlatego tez mogę polecić gdzie można zrobić fajną imprezę hotelponiatowski.pl. Moja koleżanka robiła tam wesele i jestem pod wrażeniem bo na prawdę wszystko było dopracowane. Sprawdź na stronie i zobacz jak to wszystko wygląda :)

quuen20
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: quuen20 » 17 lipca 2017, 22:21

Serdecznie gratuluję ! I życzę szybkiego i udanego wesela :) !!!

mixerka
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: mixerka » 29 lipca 2017, 16:51

Fajnym pomysłem jest zawsze taka impreza, ale w plenerze - teraz pogoda sprzyja więc czemu nie - sam korzystałem wielokrotnie.

Magdula88
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Magdula88 » 2 września 2017, 11:21

Od zareczyn do slubu jeszcze daleka droga ale mozecie juz zaczac planować wasz wasze wesele ;) To sie wydaje duzo czasu jednak jest bardzo dużo do ogarniecia. Polece wam od razu świetna drukarnie ślubą i bardzo piękne zawieszki na alkohol http://moje-zaproszenia.pl/category/zaw ... b-prezenty u mojej siostry takie były i wyglądało to bardzo ładnie

Wróć do „Chwalipięta”