Kursy online

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
dnowaczek878
Raczkujący
Raczkujący

Kursy online

Postautor: dnowaczek878 » 27 czerwca 2016, 09:50

Witam! Jeżeli ktoś lubi się szkolić w zaciszu domowym to polecam kurs 3ds max. Sam kupiłem i nauka to przyjemność. Podrzucam bo może ktoś skorzysta.

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Re: Kursy online

Postautor: maciek233 » 20 lipca 2016, 12:57

Kursy online to bardzo dobra opcja, sam kilka razy wykonywałem takie w firmie. W ramach podnoszenia kwalifikacji opracowywałem sobie e-lekcje i teraz zdobytą wiedzę mogę wykorzystać realizując powierzone mi projekty. A wy w jaki sposób się kształcicie?

luca185
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: luca185 » 18 sierpnia 2016, 13:38

Ja z doświadczenia wiem, że najlepsze kursy są odbywane bezpośrednio z osobami na żywo. Fajne informatyczne szkolenia różnych programów ma firma hintmine.pl . Jak dla mnie to super mają propozycje. Zawsze coś więcej można w ten sposób napisać w swoim CV.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: rafek34 » 13 lutego 2017, 19:39

Ja jakoś nie jestem przekonana do kursów online. Wydaje mi się, że szybciej można nabyć wiedzę dzięki stacjonarnym szkoleniom ale to tylko moje zdanie. Firm organizujących takie szkolenia jest mnóstwo więc jest w czym wybierać.

michalciechan1
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: michalciechan1 » 16 lutego 2017, 14:11

Kursy online są bardzo praktyczne. Ja jednak wolę być fizycznie na kursie i pracować z osobą, a nie komputerem. Ostatnio byłem na szkoleniu organizowanym przez INNpuls. Świetna atmosfera i dużo merytorycznej wiedzy. Jestem bardzo zadowolony.

bichon
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: bichon » 16 marca 2017, 13:52

Ja osobiście jestem zwolenniczką kursów stacjonarnych bo z doświadczenia wiem, że można nauczyć się o wiele więcej niż na takich kursach online. Oczywiście zależy to też od specyfikacji szkolenia i jego tematyki. Jeśli szukalibyście fajnych szkoleń to polecam szkołę szkolatrenerow-ster. Ja niebawem wybieram się tam na kurs trenerski :)

PaulinaW
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: PaulinaW » 22 maja 2017, 10:51

Ja zakupiłam kurs online z prawa budowlanego w księgarni internetowej. Jestem bardzo zadowolona, wolę zdecydowanie taką formę niż chodzenie na wykłady :)

vega195
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: vega195 » 3 czerwca 2017, 11:31

Kursy online sprawdzają się jedynie w przypadku tematyki związanej z komputerami, oprogramowaniem, czy nowoczesnymi technologiami. W przypadku innych dziedzin lepiej wybrać się na kursy stacjonarne. W SEKA organizują wiele profesjonalnych kursów i szkoleń z różnych dziedzin, warto je przejrzeć, chociażby z obsługi kadrowo-płacowej https://www.seka.pl/oferta/obsluga-kadrowo-placowa/. Co do kosztów, to ich opłaceniem powinien się zająć pracodawca.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: greemsy » 14 czerwca 2017, 11:38

Tutaj masz rację ale tylko w pewnym stopniu, gdyż nie każde szkolenie związane z informatyką można odbyć online. Z pewnością większość, gdyż teraz wiele kursów oparte jest na e-learningu. Ja jednak ostatnio byłem na szkoleniu ibm, na którym dowiedziałem się masę przydatnych rzeczy związanych z moją pracą. Wprawdzie szef wysłał mnie na takie szkolenie, więc nie musiałem za nie płacić. Jak chcecie dowiedzieć się więcej o takich szkoleniach ibm wejdźcie na stronę http://dataconsulting.pl/p/szkolenia_db2/Szkolenia+IBM+DB2+SQL+PL+%E2%80%93+kursy+IBM+DB2+programowanie+administracja+strojenie/ . Jeśli ktoś pracuję w branży informatycznej na bank takie szkolenie może się przydać w codziennej pracy i fajnie na pewno wyglądać będzie w CV ;)

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: loko9 » 30 czerwca 2017, 22:29

Kursy i szkolenia online nie zawsze się sprawdzają, warto pamiętać również o tym by zastosować jakieś zadania dla swoich pracowników np http://www.gammadiscover.pl/wiki/wydarz ... tegracyjne team building. To również działa, trzeba uwierzyć na słowo- albo samemu się do tego przekonać. Każdy team building to proces, zestaw aktywności – ułożonych w celowy sposób. takie zadania są idealnie podpasowane pod grupę po wcześniejszych ustaleniach.

karolcia1988
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: karolcia1988 » 9 lipca 2017, 13:44

Ale nie zawsze takie kursy można wykonać. Ja właśnie zamierzam zapisać się kurs trenerski, po to aby wiedzieć jak odpowiednio zarządzać ludźmi w swojej firmie tak aby mieć lojalnych pracowników. Taki kurs to też fajne szkolenie z rozwoju osobistego więc warto się na to zapisać. Znalazłam już nawet firmę która się tym zajmuję http://www.szkolatrenerow-ster.pl/ i właśnie chyba do nich się zapiszę. W poniedziałek zadzwonię i jeszcze wszystkiego się dokładnie dopytam.

Wróć do „Internet”