Skuteczny preparat na wzmocnienie paznokci

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Skuteczny preparat na wzmocnienie paznokci

Postautor: drogadozen » 28 listopada 2016, 00:37

Ostatnio nie mogę sobie poradzić ze swoimi paznokciami. Stały się bardzo łamliwe i kruche. Muszę zacząć stosować coś na ich wzmocnienie. Szukałam po różnych stronach i znalazłam ciekawe produkty wzmacniające. Chyba zdecyduję się na zakup któregoś z nich.

adik356
Raczkujący
Raczkujący

Re: Skuteczny preparat na wzmocnienie paznokci

Postautor: adik356 » 13 grudnia 2016, 09:32

A próbowałaś dodatkowo wzmocnić paznokcie na przykład hybrydami? Takie paznokcie możesz zobaczyć sobie na FB EM Nail - są bardzo ładne. No i trwałe. Do tego firma ta ma w ofercie specjalną bazę, która dodatkowo wzmocni i odżywi Twoje paznokcie. Rzuć okiem, bo według mnie to dobre rozwiązanie.

marietta
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Postautor: marietta » 16 marca 2017, 20:10

Możesz też spróbować jakichś odzywek do wzmacniania paznokci.

polina
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: polina » 13 maja 2017, 21:39

Możesz zajrzeć sobie też na stronę sallyhansen.com, gdzie znajdziesz opis wielu odżywek między innymi do wzmocnienia paznokci. Mnie kosmetyki tej marki bardzo służą i mam ich całkiem sporo.

maksi
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: maksi » 10 czerwca 2017, 13:38

Jeśli chodzi o preparaty przeznaczone do pielęgnacji zniszczonych paznokci to ze swojej strony polecam produkty firmy UNGUISAN. W szczególności tą tynkturę w żelu. Regeneruje, odżywia i wzmacnia płytkę paznokci. Świetnie zmiękcza skórki. Dodatkowo jest bardzo wydajny - 30 ml to około 750 aplikacji produktu.

Justi_
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Justi_ » 29 czerwca 2017, 14:06

Myślę, że warto spróbować nakładać taką odżywkę. Ma w składzie m.in. krzem i wapń, czyli składniki bardzo ważne dla kondycji paznokci. Poza tym Semilac to solidna firma, więc wg mnie odżywka jest warta uwagi.

Wróć do „Internet”