Księgowość tradycyjna czy online...?

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
natalia86
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Księgowość tradycyjna czy online...?

Postautor: natalia86 » 29 listopada 2016, 12:37

Jestem ciekawa z czego korzystacie w swoich firmach. Ja od niedawna jak moja księgowa przeszła na emeryturę za namową przyjaciółki zastanawiam się nad przejściem na księgowość online. Testuję właśnie wfirma.pl. Musze powiedzieć, że jestem miło zaskoczona. Zawsze myślałam, że to czarna magia i w życiu się w tym nie połapię. System wygląda bardzo prosto i intuicyjnie. Ponadto korzystając z takiego systemu możemy sporo zaoszczędzić.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Re: Księgowość tradycyjna czy online...?

Postautor: rafek34 » 9 grudnia 2016, 22:03

Jak dla mnie księgowość tradycyjna. Niektórzy księgowością w swojej firmie zajmują się sami. Ja bym się tego nigdy nie podjęła, papierkowa robota nie jest dla mnie. Dużo liczenia i łatwo się w tym wszystkim pomylić.

buraki
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: buraki » 28 lutego 2017, 22:39

cześć, a może by tak spróbować księgowości online? daje to niesamowitą samodzielność :) oraz dla mnie najważniejsze - zaoszczędzenie mnóstwa czasu :) wiadomo księgowe mają sporo klientów i czas na plotki :)

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: loko9 » 4 marca 2017, 21:07

Ja zajmuje się księgowością sam, nie ma z tym najmniejszych problemów. Teraz czas rozliczania, możecie również skorzystać z abc-podatki.pl/program-pit , to bardzo dobry i sprawdzony program , w którym nawet laik bez problemu się rozliczy :)

Awatar użytkownika
celeste
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: celeste » 12 czerwca 2017, 17:18

Przy niedużej działalności z powodzeniem można zająć się samodzielnie prowadzeniem finansów w firmie.
Nie jest to trudne, jeśli będzie się korzystało z odpowiedniego oprogramowania, na pewno przyda się funkcjonalny program magazynowy

Kanis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Postautor: Kanis » 10 lipca 2017, 12:03

Myślę, że śmiało możesz zdecydować się na online, bo zaoszczędzisz sporo czasu i zajmiesz się kolejnymi zadaniami w firmie. Patrząc po stronie http://consigno.pl/ to biura księgowe pomagają z KPiR, ryczałtem, pełną księgowością. Z tego, co kojarzę to ostateczna kwota zależy od ilości faktur, ale nie wiem czy wszędzie tak jest.

kwarcel
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 21515

Postautor: kwarcel » 6 sierpnia 2017, 19:05

Korzystam z księgowości online, ale nie ukrywam, że różnie z tym jest. Często miałem problemy z podatkami, ale od czasu, kiedy współpracuję z Adamem Jeżakiem (tutaj jego strona www) - problemy zniknęły. Naprawdę śmiało mogę polecić tego pana. Wie co robi i to jest super!

Wróć do „Internet”