Zakup nowego laptopa

Sprzęt komputerowy już nie jest taki skomplikowany jak się wydaje na początku. Pomożemy i porozmawiamy na temat procesorów, pamięci i dysków twardych. Szukasz pomocy z wyborem komputera lub laptopa? Pomożemy wybrać.
Karla8
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Zakup nowego laptopa

Postautor: Karla8 » 11 listopada 2016, 16:33

Lenovo ma dobre laptopy. Świetnie sprawdzają się i do gier i do pracy lub nauki. Mój poprzedni ma już z 7lat i czas się rozstać. na electro.pl są fajne modele w niskich cenach więc muszę w końcu się na któryś zdecydować i zamówić.

MagdaBerezowska
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: MagdaBerezowska » 19 lutego 2017, 11:44

Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujesz, bo chyba nie ma limitu cenowego w tym temacie. Dla osób, które szukają czegoś tańszego, ale także dobrego technicznie, dobrą opcją jest model Lenovo G51, na którym moim zdaniem również z powodzeniem można grać.

markimark
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: markimark » 21 kwietnia 2017, 13:27

Ja "przerabiałem" laptopy chyba z 5 różnych marek i każdy miał swoje wady, jak na razie nie znalazłem takiego z którego byłbym całkiem zadowolony chociaż najdłużej wytrzymał chyba Samsung. Ja na tyle dużo i intensywnie używam komputera że musiałbym mieć chyba taki pancerny sprzęt.

kosmo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Postautor: kosmo » 22 maja 2017, 10:18

Ja sama posiadam w domu laptopa Lenovo i bardzo sobie chwalę ten sprzęt. Staram się być w miarę na bieżąco z nowinkami technologicznymi i czytałam, że ten producent wypuścił teraz serię kilku nowych modeli notebooków. Są tam odświeżone laptopy z serii IdeaPad, które dostępne są w trzech rozmiarach: 14, 15 i 17 cali ale najciekawiej zapowiada się ich nowy model Y920 z gamingowej serii Legion -
17,3-calowy wyświetlacz Full HD, czterordzeniowy procesor Intel Core i7-7820HK, 16 GB pamięci RAM i karta graficzna GeForce GTX 1070. To już nieco droższy sprzęt ale uważam, że zdecydowanie warty swojej ceny.

megy
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: megy » 29 maja 2017, 14:27

Ja polecam laptopa biznesowego z Lenovo, są bardzo wygodne i są wydajne. No i długą pracę na baterii co też jest ułatwieniem w pracy poza biurem.

haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: haluks2 » 23 czerwca 2017, 17:20

Tutaj mam ciekawy artykuł na temat laptopa z dotykowym ekranem morele.net/wiadomosc/laptop-z-dotykowym-ekranem-jak-wybrac-czy-warto/651. Mój znajomy ma coś takiego i zadowolony jest z funkcjonalności sprzętu, zastosowanie jest te same, tyle że ekran dotykowy jest bardziej praktyczny w obsłudze.

annia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Postautor: annia » 24 lipca 2017, 14:37

Ja używam lenovo i jestem mega za zadowolony.

Wróć do „Hardware”