Praca za granicą

Sprzęt komputerowy już nie jest taki skomplikowany jak się wydaje na początku. Pomożemy i porozmawiamy na temat procesorów, pamięci i dysków twardych. Szukasz pomocy z wyborem komputera lub laptopa? Pomożemy wybrać.
zochath
Raczkujący
Raczkujący

Praca za granicą

Postautor: zochath » 23 lutego 2017, 12:54

Witam
Cieżko mi znaleźć konkretna pracę. Wszędzie te umowy zlecenie i kiepskie warunki pracy. Dlatego
od dłuższego czasu zastanawiam się nad podjęciem pracy jako opiekunka w Niemczech przy osobach starszych. Chciałabym skorzystać z pomocy tej agencji gsma24.pl, aby czuć się bezpiecznie na miejscu. Czy ktoś z Was tu obecnych pracował w podobny sposób?

balbina
Milczek
Milczek

Re: Praca za granicą

Postautor: balbina » 17 marca 2017, 13:37

Jak dobrze płacą to dlaczego nie, tylko taka starsza osoba może być czasami upierdliwa, co wówczas, gdzie znajdziesz pomoc?

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: maciek233 » 24 marca 2017, 14:57

Obecnie jest bardzo dużo ofert pracy jako pomoc dla seniorów. Wiele osób obawia się pracy za granicą a według mnie nie warto, jeśli mamy sprawdzonego pracodawcę to możemy zarobić sporą kwotę nawet jeśli wyjeżdżamy tylko sezonowo. Ja w tym roku również wyjeżdżam

Elza
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Elza » 20 kwietnia 2017, 11:53

Pracując za granicą można odzyskać zapłacony przez pracodawcę podatek. Dodatkowa pensja zawsze się przyda.
A otrzymane sumy są całkiem pokaźne.

buraki
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: buraki » 27 kwietnia 2017, 17:25

Praca za granicą doszkala język, wzmacnia więzi międzynarodowe. Wyjazd do USA będzie fajnym przeżyciem. Moim zdaniem daje ogromne możliwości. Praca, zarobek, wolny czas, zwiedzanie, nauka języka.

Georgiusz
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Georgiusz » 3 maja 2017, 18:39

Trzeba dobrze poszukać, bo różne agencje bywają, niektóre to tylko kłopoty. Sprawdzona agencja z Opola to danddpersonal.pl. Brat był z nimi kilka razy w Niemczech, ja tez się zastanawiałem. Agencja spoko, warta zaufania, nie było żadnych niedomówień i przeinaczeń w realu.

Awatar użytkownika
Kluska85
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Kluska85 » 4 maja 2017, 13:21

Zgodzę się z Georgiusz-em. Najlepiej wybrać sprawdzoną agencję. Z własnego doświadczenia mogę polecić Centrum Pracy 24. Jest to rzetelna firma, na której w razie jakichkolwiek problemów można liczyć :)

Awatar użytkownika
czerep19
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: czerep19 » 26 lipca 2017, 19:50

Problematyczne na pewno mogą być kwestie związane z zwrotem podatku za pracę za granicą. Ja np. miałem problem ze zwrotem podatku z Niemiec. Pomogła mi dość skutecznie ta firma https://www.tax-pol.pl/uslugi/niemcy/zw ... z-niemiec/ :) Ja kompletnie nie wiedziałem jak się za ten temat zabrać...
Czasem skręca się w jakąś stronę tylko dlatego, że trzeba iść do przodu, choć wszystkie drogi wydają się równie beznadziejne

Wróć do „Hardware”