konferencja Łódzkie Dni IT

Forum poświęcone wszystkim konferencjom poświęconym tematyce komputerowej. Opinie, sugestie oraz zaproszenia na konferencje znajdują się w tym dziale.
Awatar użytkownika
jurijgagarin
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran
Kontaktowanie:

konferencja Łódzkie Dni IT

Postautor: jurijgagarin » 20 września 2012, 16:34

Cześć,

Jako prezes Studenckiego Centrum Informatycznego chciałbym zaprosić wszystkich na konferencję Łódzkie Dni IT. Zapraszam do zapoznania się z informacją o naszej inicjatywie.

Od 6 lat na Uniwersytecie Łódzkim jest organizowana konferencja IT Academic Day pod patronatem firmy Microsoft. Jest to wydarzenie mające na celu popularyzację informatyki w środowisku akademickim, zapoznanie uczestników z obecnymi trendami technologicznymi oraz nawiązanie bliższego kontaktu między studentami, a pracownikami wiodących firm sektora IT.

Studenckie Centrum Informatyczne miało też okazję organizować konferencje związane z Open Source (od ?Open Source w zastosowaniach komercyjnych? w 2006 po ?Linux w Łodzi? 2010 i ?Linux w Łodzi #2? 2011) przy współpracy z thecamels.org.

Plan ?Łódzkich Dni IT? powstał z myślą o pełnym wykorzystaniu naszych doświadczeń i potencjału regionu łódzkiego. Pierwszy dzień to kontynuacja tradycji IT Academic Day i będzie zarezerwowany dla firm chcących przedstawić rozwiązania (z zakresu tworzenia oprogramowania, aplikacji mobilnych, administracji systemami itp.) i technologie (m. in. .NET) firmy Microsoft, z których korzystają. Drugi dzień będzie otwarty także na inne zagadnienia i platformy (m.in. Open Source), i nie będzie ograniczany tematycznie. Ponadto jedno z podstawowych założeń to bezpłatny wstęp na konferencję, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.
Pierwszy w kosmosie...

Piterpit
Raczkujący
Raczkujący

Re: konferencja Łódzkie Dni IT

Postautor: Piterpit » 13 października 2012, 10:38

A czy to jest coś związane też może z tym "klastrem IT" co to ponoć ma w łodzi łączyć firmy informatyczne?

Awatar użytkownika
jurijgagarin
Raczkujący
Raczkujący
Kontaktowanie:

Postautor: jurijgagarin » 13 października 2012, 13:34

Nie, to jest inicjatywa własna SCI.
Pierwszy w kosmosie...

Awatar użytkownika
jurijgagarin
Raczkujący
Raczkujący
Kontaktowanie:

Postautor: jurijgagarin » 17 października 2012, 08:56

stranger pisze:I wszystko o Windowsie :P Shit

Nie wszystko :)
Pierwszy w kosmosie...

Awatar użytkownika
paszczak000
Administrator
Administrator
Znak zodiaku: Panna
Nasza Klasa: 162689
Kontaktowanie:

Postautor: paszczak000 » 17 października 2012, 10:08

Gdzie agenda? :P
"Nobody will ever need more than 640k RAM!" -- Bill Gates, 1981
"Windows 95 needs at least 8 MB RAM." -- Bill Gates, 1996
"Nobody will ever need Windows" -- logical conclusion

Awatar użytkownika
jurijgagarin
Raczkujący
Raczkujący
Kontaktowanie:

Postautor: jurijgagarin » 17 października 2012, 10:18

Paszczak000 pisze:Gdzie agenda? :P

Agenda znajduje się tutaj:
itad.uni.lodz.pl
Pierwszy w kosmosie...

krysk
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: krysk » 24 stycznia 2017, 09:14

Przy takich konferencjach pamiętajmy o atrakcjach dla gości fajnych, ja kiedyś chciałam zorganizować a przy okazji usłyszałam o perfect service i zamówiłam go na moją konferencję! To był bardzo dobry pomysł, przepyszna kawa.. i ten pokaz kawowy, a dla Pan do wybory były soki i koktajle, aromatyczna herbata... Takie urozmaicenie zapadło gościom w pamięć

Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Krystyna01 » 27 kwietnia 2017, 21:41

Takie wyposażenie na konferencji to rzeczywiście podstawa, ponadto myślę ,że powinny Was zainteresować systemy konferencyjne. Te znacznie ułatwiają przebieg sesji i głosowania,dlatego warto podjąć w tym celu odpowiednie kroki. Ja przy współpracy z tą firmą zalatwiłam całą organizację i rzeczywiście ich pomoc była niezawodna. Mają duże doświadczenie co potwierdza ich certyfikat lidera rynku.

komi
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: komi » 4 maja 2017, 00:58

Moim zdanie najlepsze są konferencje w Zakopanem. Warto właśnie tam organizować tego typu spotkania biznesowe, bo w ten sposób można naprawdę wiele zyskać. Przybędzie znacznie więcej osobistości oraz gości. Liczy się bowiem nie tylko temat, ale i miejsce.

Hućkowski
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Hućkowski » 5 sierpnia 2017, 01:10

Jeśli chodzi o miejsce na konferencje to po co szukać daleko pod Łodzią w http://sanremo.com.pl/ jest duża sala. Dobrze wyposażona. Mają tam hotel i restauracje więc jest gdzie się zatrzymać i zjeść. Miejsce eleganckie więc nie powstydziłby się go żaden organizator.

Wróć do „Konferencje”