Mam dziurawe zęby

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
pluto
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Mam dziurawe zęby

Postautor: pluto » 16 marca 2015, 17:05

Mam i wiem co to jest pocałunek. Nic innego jak plucie z gęby przez te dziurawe zęby. Cała prawda o pocałunkach, też macie takie wrażenia, a może inne? Ja tam mam dziurawe zęby i to przez to takie odlotowe wrażenia.

ekolog
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik
Kontaktowanie:

Re: Mam dziurawe zęby

Postautor: ekolog » 16 marca 2015, 20:08

a ja swoje zjadłem
Ratujmy Ziemię, tak szybko ginie, a my razem z Nią....
http://x-plus.pl

beno
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: beno » 30 marca 2015, 11:39

To idź do kowala, on ma odpowiednie cęgi i zrobi swoje. Dentystę bym za bardzo nie polecał on ma wiertarkę do borowania.

Wanda
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Wanda » 23 lipca 2015, 23:17

Masz się czym chwalić, plucie z gęby do gęby przez dziurawe zęby. Muszę iść do stomatologa, przypomniało mi się.

rudanacja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Postautor: rudanacja » 6 sierpnia 2015, 09:33

Również muszę się wybrać, bo straciłam ząb. Znalazłam na szczęście implantologa w Poznanie przez implantmasterspoland.pl. Wiele osób mi też go polecało, więc na pewno się zdecyduję.

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Postautor: planet » 22 sierpnia 2015, 13:11

Za kilka lat będą sztuczne i po sprawie :)

majka.mitrega
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Postautor: majka.mitrega » 23 września 2016, 13:40

Wy sobie tak żartujecie ale nie ma co się śmiać. Jak się nie dba o zęby to najpierw pojawiają się dziury a potem może się skończyć na wyrwaniu zębów. Dobrze, że teraz są różne technologie np. można wstawić implant lub zdecydować się na licówki. Wyrywanie zębów to na pewno nic przyjemnego.

ewelana
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: ewelana » 29 listopada 2016, 10:07

Faktycznie w przypadku braków w uzębieniu warto zdecydować się na implanty. Myślę, że naprawdę warto. W ten sposób można o siebie zadbać.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: greemsy » 25 stycznia 2017, 12:57

Implanty to świetna opcja dla osób, którzy utracili zęba bądź kilka zębów. Dzięki nim odzyskać możemy piękny uśmiech, który kiedyś posiadaliśmy. Wiele osób jednak boi się tego rozwiązania, jednakże dzisiejsza technika pozwala na prawdę na wiele, że nie ma się czego bać. Ważne jest również podejście lekarza do pacjenta, więc przed wizytą warto poczytać opinie o danym gabinecie. Z Rzeszowa w sprawach implantów polecić Wam mogę implanty-rzeszow. Mają wielu wykwalifikowanych specjalistów oraz posiadają nowoczesny sprzęt dzięki któremu wstawianie implanta jest bezbolesne.

monimm82
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: monimm82 » 16 marca 2017, 10:12

Niestety o zęby trzeba dbać i to już od najmłodszych lat. Ja już swoje też wycierpiałam i dopiero od niedawna zaczęłam tak na prawdę troszczyć się o mój uśmiech. Samo szczotkowanie nie wystarcza, polecam również stosowanie płynu do jamy ustnej np. http://glimbax.pl/ . Nie dość, że zadbacie o piękny uśmiech i świeży oddech, to w dodatku bardzo dobrze to wpływa na zdrowie zębów.

balbina
Milczek
Milczek

Postautor: balbina » 16 marca 2017, 10:54

A może tak jest, czy szczotkujesz czy też nie i tak będziesz miał dziurawe zęby. Może lepiej dać sobie luza z tymi pastami i płynami?

Celinka
Raczkujący
Raczkujący

Postautor: Celinka » 21 marca 2017, 15:47

Masz też czym się chwalić, to woła o pomstę do nieba.

buziakM
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Postautor: buziakM » 28 marca 2017, 18:00

idz do dentysty

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Postautor: Berenika88 » 2 lipca 2017, 19:27

No faktycznie, tutaj trzeba się martwić jak już i jak najszybciej odwiedzić stomatologa. Poza tym warto zainwestować w dobre produkty do pielęgnacji zębów. Przy czym znajdziemy różnego rodzaju pasty, w tym wybielające, takie bez fluoru jak również różnego rodzaju szczoteczki. Oczywiście nie wystarczy je zakupić, trzeba ich regularnie używać i starać się ograniczyć spożycie cukru.

kwarcel
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 21515

Postautor: kwarcel » 7 lipca 2017, 00:16

No powiem Ci, że nazwa tematu sama w sobie jest mocna :D Tak już nie śmiejąc się, jeśli faktycznie tak odczuwasz pocałunek to faktycznie masz problem. Uważam, że nieprzyjemności mogą wynikać z jakiejś infekcji bądź choroby. Ja bardzo nieprzyjemnie czułem się podczas pocałunku, kiedy miałem zapalenie dziąseł, a to, jak można przeczytać - jest choroba całkowicie powszechna. Udaj się do lekarza - powinien Ci pomóc, to nie jest normalne, że krytykujesz jedno z najpiękniejszych odczuć ludzkich :)

Wróć do „Chwalipięta”